Ciężarna modelka plus size wystąpiła nago w odważnym filmie. Jej nagranie jest bardzo intymne. Fani oczarowani

Ciężarna Iskra Lawrence, która jest bardzo popularną modelką plus size, podzieliła się ze swoimi fanami bardzo intymnym i odważnym nagraniem. Internauci nie kryli zachwytów. My również jesteśmy zachwycone!

Iskra Lawrence to 29-letnia modelka plus size z Wielkiej Brytanii. Kobieta jest w szóstym miesiącu ciąży. Z tej okazji udostępniła na swoim Instagramie nagranie z odważnej i jednocześnie też bardzo intymnej sesji zdjęciowej. Jej fani rozpływali się w zachwytach. Nie dziwimy się.

Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży. Wylała się na nią fala krytyki:

Zobacz wideo

Ciężarna Iskra Lawrence w odważnej sesji

Iskrę Lawrence obserwuje na Instagramie ponad 4,5 miliona osób z całego świata. Są to zarówno kobiety, jak również mężczyźni. Modelka plus size, która jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży, na bieżąco informuje swoich fanów o przebiegu ciąży. Tym razem udostępniła nagranie z odważnej sesji zdjęciowej.

Na odważnym wideo Iskra Lawrence jest kompletnie naga. Piersi zasłania rękoma, a miejsca intymne białą tkaniną. Nagranie jest bardzo sensualne i klimatyczne.

 
Chciałam podzielić się swoją perspektywą, ponieważ podróż każdego jest jedyna i wyjątkowa. Moje ciało zmienia się aż tak bardzo i to na zupełnie nowe sposoby - to fascynujące. Jako osoba, która doświadczyła dysmorfii ciała i zaburzenia odżywania, chciałam porozmawiać z punktu widzenia powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że i ty również poczujesz się bardziej komfortowo w swojej podróży. A dla tych, którzy nie są w stanie lub nie potrafią wyobrazić sobie tego, przesyłam wam moją miłość (...)

- czytamy w opisie do bardzo intymnego nagrania.

Iskra Lawrence i body positive

Iskra Lawrence, która jest modelką plus size, od dawna podkreśla, jak ważne jest akceptowanie samego siebie. Tym samym gwiazda idealnie wpisuje się w modny obecnie trend body positive. Dzięki temu zdobyła pokaźne grono fanów. 

Pod jej nagraniem od razu posypały się komentarze zachwyconych internautów.

Wspaniale. Jestem z ciebie dumna, z tego, jak daleko zaszłaś. Gratulacje
Wyglądasz na silną, pozytywną i wspaniałą kobietę
Pięknie
Zawsze będziemy cię wspierać

- to tylko niektóre z komentarzy ludzi z całego świata.

Więcej o: