Kim Kardashian pokazała swoją garderobę. To luksus w czystej postaci!

Nie jest tajemnicą, że Kim Kardashian to miłośniczka mody oraz luksusowych marek. Ostatnio, na swoim Instagramie, opublikowała zdjęcie własnej garderoby. Trzeba przyznać, że jej zawartość robi ogromne wrażenie.
Zobacz wideo

Kim Kardashian to jedna z bardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Gwiazda posiada jedno z najpopularniejszych kont na Instagramie, które obserwuje ponad 157 milionów internautów. Profil Kim to źródło zarówno modowych, jak i makijażowych inspiracji, z których korzysta wiele dziewczyn na całym świecie. Kim Kardashian równie chętnie pokazuje na profilu kulisy swojego luksusowego życia.

Luksusowa garderoba Kim Kardashian

Jednym z ostatnich zdjęć, które opublikowała na Instagramie Kim, zaprosiła fanów do swojej luksusowej garderoby. Patrząc na zdjęcie w oczy rzucają się półki pełne torebek oraz butów od najlepszych projektantów. Modele widoczne na zdjęciu warte są wiele tysięcy dolarów. Kolekcja torebek, butów i akcesoriów przyprawia o zawrót głowy. 

Co znajdziemy w garderobie z dodatkami Kim Kardashian? Na półkach widzimy m.in. torebki, kufry oraz walizki od Louis Vuitton, mnóstwo torebek marki Hermes, klasyki Chanel, buty od Marc Jacobs, Giuseppe Zanotti, Prada, Christian Louboutin czy Jimmy Choo. Nie zabrakło tam również modnych kozaków Givenchy o różnej wysokości. Wow, taka garderoba to marzenie każdej wielbicielki mody!

 
Więcej o: