Michelle Obama skończyła 56 lat. Barack Obama: "Jesteś moją gwiazdą"

17 stycznia, Michelle Obama obchodziła 56 urodziny. Z tej okazji, jej mąż Barack Obama, 44. prezydent Stanów Zjednoczonych, opublikował na Instagramie wzruszające zdjęcie i opatrzył je rzoczulającym podpisem.

Michelle Obama to jedna z najsławniejszych kobiet na świecie. Stała się wzorem i inspiracją dla wielu z nas, a w rankingu"Najbardziej podziwianych kobiet", przeprowadzonym w ubiegłym roku przez You Gov, wyprzedziła między innymi Królową Elżbietę II czy Angelinę Jolie. W ubiegły piątek skończyła 56 lat.

 Za co świat kocha Michelle Obamę? Sprawdź:

Zobacz wideo

56. urodziny Michelle Obamy

Michelle Obama urodziła się w Chicago, w 1964 roku. Ukończyła uniwersytet w Princeton. Następnie podjęła studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda, po których rozpoczęła pracę w kancelarii prawniczej Sidley Austin. To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża Baracka Obamę, z którym wzięła ślub w październiku 1992. Dzisiaj należą do jednej z ulubionych par Amerykanów i wzór małżeństwa idealnego. Michelle Obama szczerze opowiadała także o trudniejszych chwilach w małżeństwie i terapii, czym podzieliła się między innymi w rozmowie z Oprah Winfrey. Wygląda na to, że Barack i jego małżonka przeżywają teraz kolejny rozkwit w związku, o czym świadczy opublikowany na Instagramie post.

Barack Obama z życzeniami dla żony na Instagramie

W dniu rodzin Michelle Obamy, jej mąż opublikował na instagramowym profilu uroczy kolaż, składający się z czterech zdjęć. Na każdym z nich widzimy przytulające się lub całujące małżeństwo. Pod zdjęciem, Barack Obama umieścił podpis:

W każdej scenie, jesteś moją gwiazdą. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Post szybko zyskał na popularności i zdobył ponad 7,5 miliona serduszek. Rozentuzjazmowani internauci składali Michelle życzenia i z zachwytem komentowali uczuciowy wpis Obamy. Pojawiły się również komentarze w stylu:

Jeżeli w przyszłości moje małżeństwo nie będzie tak wyglądać, rozwodzę się! 

Trzeba przyznać, że zdjęcia chwytają za serce. Myślicie, że faktycznie małżeństwo Michelle i Baracka to istna sielanka? 

Więcej o: