Ojciec Meghan Markle komentuje Megxit. "Ona robi to dla pieniędzy"

Ojciec Meghan Markle, Thomas, udzielił stacji Channel 5 ekskluzywnego wywiadu, w którym sktyrykował postępowanie córki. Nie szczędził ostrych słów pod adresem Meghan i Harry'ego

Thomas Markle niejednokrotnie publicznie wypowiadał się w krytyczny sposób o własnej córce. Po tym, jak w październiku zeszłego roku, gazeta "Mail on Sunday" upubliczniła list Meghan do ojca, książe Harry zapowiedział sądową batalię z brukowcem. Thomas nie pozostawił bez komentarza także najnowszych doniesień odnośnie megxitu.

Megxit przykrył Brexit. Książe Harry i Meghan Markle idą na swoje. Jak bardzo uderzą w biznes royalsów?

Zobacz wideo

Thomas Markle w wywiadzie dla Channel 5

Ojciec Meghan Markle nie pozostawił na córce suchej nitki. Skrytykował decyzję książęcej pary o zdystansowaniu się od rodziny królewskiej. Poskarżył się również, że działania córki są dla niego zawstydzające. Powiedział:

To jest dla mnie rozczarowujące. Ona dostała to, o czym marzy każda dziewczyna. Każda młoda dziewczyna chciałaby zostać księżniczką, a jej się to udało. Teraz to odrzuca. Wygląda na to, że robi to dla pieniędzy. Najwidoczniej 3 miliony dolarów i 26- pokojowy dom im nie wystarcza. Jest to dla mnie zawstydzające.

Ojciec Meghan o instytucji monarchii oraz wpływie decyzji Meghan i Harry'ego

Thomas Markle odniósł się także do obowiązków, które jego zdaniem wzięła na siebie córka w momencie poślubienia księcia. Powiedział, że brytyjska monarchia to jedna z najdłużej trwających instytucji, a jego córka wraz z księciem po prostu ją niszczą. Porównał ich zachowanie do próby zamiany rodziny królewskiej w supermarket z koroną:

"Zamieniają instytucję monarchii i rodziny królewskiej w Wallmart z koroną na głowie. To niepoważne. Nie powinni tego robić."

Ojciec Meghan podkreślił również, że nie widzi szans na wznowienie kontaktu z córką. Jak dobieracie jego wypowiedź na temat decyzji Meghan i Harry'ego?

Więcej o: