Oświadczyny w KFC wzruszyły internautów. Wyprawili parze ślub ich marzeń!

Wzruszająca historia została uwieczniona na nagraniu. Po oświadczynach w KFC, para doczekała się ślubu swoich marzeń. Jak to się stało?

Świat social mediów oszalał, kiedy opublikowane zostało nagranie z oświadczyn w restauracji KFC. Niestety nie każdy z komentarzy był pozytywny. Część osób odniosło się do statusu mężczyzny, który oświadczył się w takim, a nie innym miejscu. By niezbyt miłymi reakcjami nie popsuć humoru właśnie zaręczonej parze, internauci zebrali fundusze na organizację ich ślubu marzeń!

 Célia Jaunat pokazała drugą kreację ślubną i obrączkę. Zobacz:

Zobacz wideo

Oświadczyny w restauracji KFC

Co ciekawe, nie były to pierwsze zaręczyny szczęśliwej pary. Hector Mkansi po raz pierwszy oświadczył się swojej wybrance Nonhlanhla Soldaat niedługo po tym jak poznali się w 2010 roku, a ceremonia ich zaślubin była bardzo skromna. Mężczyzna miał nadzieję, że za kilka lat będzie mógł pozwolić sobie na pierścionek i ślub, na który zasługuje jego ukochana. O pomoc w oświadczynach poprosił pracowników KFC, którzy choć zaskoczeni, bez wahania włączyli się w przygotowania. Kiedy Nonhlanhla otworzyła torbę ze swoim zamówieniem, ujrzała w środku pierścionek zaręczynowy. Sytuacja uwieczniona została na nagraniu przez innego klienta i opublikowana na oficjalnym profilu KFC. Wideo szybko zdobyło ponad 4 miliony wyświetleń, a wzruszeni internauci poprosili fast food o pomoc w zidentyfikowaniu pary.

Ślub marzeń po publikacji wideo

Wiele osób i przedsiębiorstw z Republiki Południowej Afryki zgłosiło chęć wsparcia pary w przygotowaniach ślubu ich marzeń. Otrzymali darmowe zabiegi spa, kwiaty, biżuterię, a nawet meble! Linie lotnicze zobowiązały się opłacić ich podróż poślubną. Ślub odbył się w Sylwestra. Para była zachwycona i do końca nie dowierzała temu co się wydarzyło. Mkansi powiedział:

Nadal nie wierzymy w to co wydarzyło. Co jakiś czas musimy się nawzajem zapewniać, że to nie sen! Nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni Bogu i wszystkim, którzy włączyli się w nasza małą historię miłosną. Nasze marzenie się spełniło
Więcej o: