Jennifer Aniston, Brad Pitt i Angelina Jolie - mem z tą trójką podbija Internet

Brad Pitt oraz Jennifer Aniston pojawili się ostatnio podczas wręczenia nagród SAG Awards 2020. Ich spotkanie na czerwonym dywanie uwiecznione zostało na wielu zdjęciach, które szybko obiegły Internet. Do jednego z ich dodano Angelinę Jolie tworząc mem, który robi furorę w sieci.

Nie da się ukryć, że chyba większość osób zna historię tej trójki. Jennifer Aniston była żoną Brada Pitta przez pięć lat i uchodzili za jedno z ulubionych małżeństw Hollywood. Sytuacja uległa zmianie, kiedy to Brad Pitt zagrał główną rolę w filmie "Pan i Pani Smith" u boku Angeliny Jolie. Fani długo winili Angelinę o spowodowanie rozpadu małżeństwa Jennifer Aniston i Brada Pitta. Jednak po wielu latach związku Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się. 

Ostatnio, Jennifer Aniston i Brad Pitt pojawili się  na gali wręczenia nagród SAG Awards 2020, podczas której nie dało się nie zauważyć ich dobrych relacji. Teraz oboje są singlami i najlepszymi przyjaciółmi.

Zobacz wideo

Brad Pitt, Jennifer Aniston i Angelina Jolie na wspólnym memie

Podczas gali wręczenia nagród SAG Awards 2020, zarówno Jennifer Aniston, jak i Brad Pitt odebrali nagrody za swoje role. Podczas obierania nagrody przez aktora, Jennifer była niezwykle uradowana z wyróżnienia byłego męża. Kiedy natomiast aktorka dziękowała za swoje trofeum, Brad uważnie słuchał jej przemowy. Po raz pierwszy od wielu lat zostali również sfotografowani razem podczas rozmowy. Jedno ze zdjęć zrobionych przez fotoreporterów zostało wykorzystane do stworzenia memu, w który Angelina Jolie w charakteryzacji z filmu Czarownica "wciela się" w tę złą i przyłapuje byłych małżonków na konwersacji.  Well, well - mówi Jolie, a następnie wydaje z siebie diabelski śmiech. Mem zrobił furorę w Internecie i rozbawił fanów na całym świecie.

 
Więcej o: