"Ameryka Express". Agnieszka Woźniak-Starak "namaściła" nową prowadzącą

Wiosną 2020 roku na antenę telewizji TVN wróci program "Ameryka Express". Nowy sezon tego reality show poprowadzi Daria Ładocha. Blogerka kulinarna zdradziła, że to Agnieszka Woźniak-Starak zachęciła ją, by postarała się o posadę prowadzącej.

Daria Ładocha poprowadzi nowy sezon "Ameryka Express". Widzowie TVN znają ją dobrze, bo wygrała drugą edycję programu "Agent Gwiazdy". Blogerka kulinarna znana jest także ze współpracy z Lidlem.

>>> Daria Ładocha w "Przerwie na kawę"

Zobacz wideo

Daria Ładocha: Zastąpienie Agnieszki-Wośniak to niezwykłe wyzwanie

Daria Ładocha zdradziła, że zastąpienie Agnieszki-Woźniak Starak było dla niej sporym wyzwaniem.

- Najtrudniejsze z perspektywy prowadzącej było zastąpienie innej prowadzącej. Agnieszka to wspaniała, inteligentna, błyskotliwa kobieta. (...) To było niezwykłe wyzwanie - powiedziała Daria Ładocha.

Gwiazda przyznała także, że to właśnie była prowadząca programu "Ameryka Express" namówiła ją, aby postarała się o tę posadę.

- Agnieszka rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia "Ameryki Express" i że mam o co zawalczyć. Potem w jej życiu wydarzyła się ogromna tragedia, dlatego uznałam, że nie ma sensu zawracać Agnieszce głowy wyjazdem i programem. (...) Walka to za duże słowo, ale faktycznie, nie czekałam, aż ktoś się domyśli. Sama się zgłosiłam, ponieważ poczułam, że ten program to kwintesencja moich pasji - powiedziała Daria Ładocha w rozmowie z "Fleszem".

Nowy sezon "Ameryka Express". Kto weźmie udział w programie?

Kolejny sezon programu "Ameryka Express" odbędzie się w położonej w Ameryce Środkowej Gwatemali i leżącej w Ameryce Południowej Kolumbii. Weźmie w niej udział osiem par. Będą to:

  • żona Holywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie Benjamin,
  • bracia Grzegorz Collins i Rafał Collins,
  • Paweł Deląg i Dariusz Lipka,
  • Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał,
  • Patrycja Markowska i Żaneta Lubera,
  • Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska,
  • Grażyna Wolszczak i jej syn Filip Sikora,
  • Marcin „Różal” Różalski i Bartosz Fabiński.
Więcej o: