Najbogatsza singielka w Rosji wzięła ślub

Daria Żukowa to 39-latka, która nazywana była do niedawna najbogatszą singielką w Rosji. Wu biegły piątek ponownie wyszła za mąż, tym razem za greckiego miliardera. Ich ślub miał kosztować aż 7 milionów dolarów!

Daria Żukowa to była żona Romana Abramowicza, rosyjskiego przedsiębiorcy i polityka, który w 2003 roku kupił angielski klub piłkarski Chelsea. Daria pochodziła z zamożnej rodziny, jej ojciec to potentat na rynku paliwowym. Zajmowała się modelingiem, jest mecenaską sztuki i właścicielką własnej marki modowej, którą stworzyła z przyjaciółką - Kova & T. Z Abramowiczem ma dwójkę dzieci. Po rozwodzie otrzymała 92 miliony dolarów. Teraz kolejny raz stanęła na ślubnym kobiercu. Kim jest jej wybranek i jak wyglądała ceremonia?

Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?

Zobacz wideo

Najbogatsza singielka Rosji znów mężatką

Zaraz po tym, jak ogłoszono oficjalnie, że Daria rozwodzi się ze swoim mężem Romanem Abramowiczem po dziesięciu latach małżeństwa, okrzyknięto ją najbogatszą singielką Rosji. Nic dziwnego, bo jej konto zasilone zostało o 92 miliony dolarów. Dwa lata później Żukowa po raz pierwszy publicznie pojawiła się w towarzystwie nowego, młodszego od siebie o 5 lat partnera - Stavrosa Niarchosa. Jest greckim miliarderem. Zaręczyli się w 2018 roku i od razu zaczęli planować ślub, który miał być wielkim wydarzeniem. 

Drugi ślub Darii Żukowej kosztował 7 milionów dolarów

Ceremonia ślubu odbyła się w ubiegły piątek w szwajcarskim kurorcie Saint Moritz. Zaproszonych było ponad pół tysiąca gości, a wśród nich znalazły się gwiazdy takie jak Kate Hudson, Gwyneth Paltrow, David Beckham czy Orlando Bloom. Para bardzo dba o zachowanie swojej prywatności. Dostępne jest jak na razie tylko jedno zdjęcie młodej pary. Widać na nim przepiękną suknię ślubną Darii Żukowej, z długim, eleganckim trenem, zaprojektowaną przez dom mody Valentino. 

 
Więcej o: