Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż na twarzy! To ważne przesłanie o samoakceptacji

Agnieszka Chylińska bez wątpienia należy do grona gwiazd, które uwielbiają zaskakiwać, nie tylko swoim zachowaniem, lecz także wyglądem. Tym razem pochwaliła się nowym tatuażem, który umiejscowiony jest na twarzy artystki. Niesie ze sobą ważne przesłanie.

Agnieszka Chylińska to polska piosenkarka, była wokalistka zespołu O.N.A, a ostatnimi czasy pisarka książek dla dzieci. Jej wizerunek od zawsze był bardzo charakterystyczny i nieco kontrowersyjny. Chylińska kolejny raz zaskoczyła, tym razem nowym tatuażem.

 Karolina Gilon o udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Zobacz:

Zobacz wideo

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż na twarzy

Wokalistka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia, które prezentują jej nowy tatuaż. Umiejscowiony jest on na lewym policzku, blisko ucha. To dwa słowa "Love me", czyli "Kochaj mnie". To nie jedyna zmiana w wizerunku artystki. Od niedawna nosi ona długie, białe dredy, które również podziwiać możemy na opublikowanych fotografiach. 

Reakcja fanów na tatuaż Chylińskiej

W większości odzew na nowy look artystki ze strony fanów był pozytywny. Pojawiały się wpisy takie jak:

Super to wygląda!!!
Kobieto, z wiekiem jesteś coraz piękniejsza 

Jednocześnie części publiczności nie spodobał się nowy tatuaż i długie dredy, co wyrazili w komentarzach:

Troszkę już za dużo tych tatuaży... a poza tym super
Pani Agnieszko, jest Pani atrakcyjną kobietą, po co tyle tych tatuaży... Szkoda ciała i zdrowia

Chylińska z przesłaniem o samoakceptacji

Agnieszka Chylińska zdaje się nowym tatuażem nawiązywać do tematu kobiecej samoakceptacji. To bardzo ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach, w których walczymy z utrwalonym kanonem kobiecego piękna, raniącym te z nas, które nie wpisują się w niego w stu procentach. Agnieszka Chylińska jest przykładem kobiety, która odcina się od współczesnej mody i nie próbuje dopasować się do wymagań otoczenia. Od zawsze była kontrowersyjna i nie bała się eksperymentować ze swoim wizerunkiem, nie dziwi więc wybór miejsca na nowy tatuaż i kolejna zmiana fryzury. Podpisujemy się obiema rękami pod ideą pełnej samoakceptacji kobiet i cieszymy się, że coraz więcej gwiazd ją promuje. 

 
Więcej o: