Rihanna w zaskakującej odsłonie. Nowa fryzura gwiazdy rozczarowała fanów

Rihanna znana jest z tego, że lubi zmieiać swój wizerunek. Nowa fryzura gwiazdy, na którą ostatnio się zdecydowała, nie spodobała się fanom piosenkarki. Nad tym wcieleniem gwiazdy pracowało aż sześć osób. Jednak nawet to nie przekonało inernautów. - Dawna Riri, wróć! - apelują.

Rihanna nie przestaje zaskakiwać swoich fanów i po raz kolejny postanowiła poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Piosenkarka doskonale zdaje sobie sprawę, że fryzury gwiazd często zwracają uwagę zarówno fanów, jak i mediów na całym świecie. Na swoim Instagramie Rihanna postanowiła zaprezentować nietypową fryzurę, na którą zdecydowała się do jednej z sesji zdjęciowych. Niestety, według fanów gwiazdy, takie uczesanie jest totalnym niewypałem. 

Zobacz wideo

Rihanna - nowa fryzura

Ta niezbyt udana (według fanów) fryzura, na którą postawiła Rihanna, stworzona została specjalnie do sesji zdjęciowej dla magazynu ID z okazji jego 40-lecia. Z tej okazji, twórcy pisma zaprosili artystkę do specjalnej sesji promującej limitowane wydanie magazynu pod hasłem ID Rihannazine.

Dla mnie ten wyjątkowy numer ID reprezentuje zmianę i kulturę. Dedykuje go niektórym ludziom, którzy stopniowo zmieniają społeczeństwo poprzez modę, muzykę, sztukę i swoją aktywność tworząc bardziej różnorodną przyszłość

- napisała artystka.

Jak można przeczytać pod zdjęciem, nad fryzurą Rihanny pracowało aż sześć osób, jednak na próżno szukać pozytywnych komentarzy na temat warkoczyków połączonych z włosami w stylu afro. - Błagam cię, wróć do dawnej siebie. To przecież nie ty. Na szczęście to tylko sesja. Dawna Riri tęsknię, wróć! - czytamy pod zdjęciem.

 
Więcej o: