Co kupić mężczyźnie na walentynki?

Wielkimi krokami zbliża się święto miłości, czyli walentynki. Nie masz pomysłu na prezent dla partnera, męża, chłopaka? Sprawdź nasze propozycje walentynkowych prezentów dla niego!

Zastanawiasz się, jak miło zaskoczyć partnera w tegoroczne walentynki? Pomyśl zawczasu co kupić facetowi, by sprawić mu przyjemność. W końcu to święto miłości! Sprawdź nasze pomysły na prezent dla faceta.

 Przygotowujesz walentynkową kolację? Sprawdź, jak szybko ozdobić stół serwetkami w kształcie serc:

Zobacz wideo

Pomysł na prezent walentynkowy dla niego - perfumy, które sama stworzysz

Na walentynki dobrze sprawdzają się prezenty, które pobudzają zmysły. Możesz wybrać się do perfumiarni i z dostępnych nut zapachowych stworzyć perfumy specjalnie dedykowane twojemu facetowi. Wybadaj jakie zapachy są w jego stylu i stwórz z nich unikalną, wyjątkową kompozycję. Twój mężczyzna na pewno doceni ten prezent!

Pomysł na prezent walentynkowy dla niego - romantyczna kolacja

Zaskocz swojego faceta i przygotuj dla niego elegancka kolację dla dwojga. Nie zapomnij, by w przygotowanych potrawach przemycić kilka afrodyzjaków! Jeśli nie lubisz gotować, zarezerwuj stolik w dobrej restauracji. 

Pomysł na prezent walentynkowy dla niego - wypad do spa dla dwojga

Jeżeli ostatnimi czasy nie mieliście zbyt dużo czasu dla siebie, dobrym pretekstem do spędzenia razem wyjątkowych chwil będą walentynki i prezent w postaci wyjazdu do spa. Twój partner na pewno doceni, że troszczysz się o jego samopoczucie i fundujesz mu weekendowy relaks. Możesz wykupić specjalne, romantyczne rytuały pielęgnacyjne dla dwojga.

Pomysł na prezent walentynkowy dla niego - fotoksiążka ze wspólnymi zdjęciami

Jeśli twój facet jest romantykiem i uwielbia wspominać wspólnie spędzone z tobą chwile, zbierz najpiękniejsze wspólne zdjęcia i stwórz z nich fotoksiążkę. Taki prezent na pewno go wzruszy, a wspólne oglądanie zdjęć umocni relację. Możesz opatrzyć fotografie opisami wyrażającymi twoje uczucia. To bardzo romantyczny prezent, wprost idealny na walentynki! 

Więcej o: