Księżna Kate w spódnicy z Zary. Kosztuje mniej niż 100 zł! W tak odważnym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy

Księżna Kate pojawiła się w Centrum Dziecięcym Ely and Careau i zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Tym razem postawiła na modny i odważny element, którym jest spódnica z Zary w printy zwierzęce. Model ten można teraz kupić na promocji za 79,90 zł.

Księżna Kate ma doskonałe wyczucie stylu. Gdziekolwiek się tylko pojawi, tam zawsze zachwyca swoimi stylizacjami. Już nieraz udowodniła, że nie ma żadnego problemu z tym, żeby nosić ubrania nie tylko od światowej sławy projektantów, ale również i te, które można kupić w popularnych sieciówkach. I to w atrakcyjnych cenach! Nie inaczej było i tym razem.

Księżna Kate ma doskonałe wyczucie stylu. Dowód znajdziecie na nagraniu:

Zobacz wideo

Księżna Kate postawiła na spódnicę z Zary. Znamy cenę

Księżna Kate odwiedziła ostatnio brytyjskie Centrum Dziecięce Ely and Careau. Oczy wszystkich zwrócone były przede wszystkim na stylizację kobiety. Nie dziwimy się. Była obłędna! Księżna Kate znana jest ze swojego stonowanego, klasycznego i raczej minimalistycznego stylu. Tym razem jednak postawiła na coś nowego, bardziej odważnego i to był strzał w 10! 

Tego dnia księżna Kate wybrała spódnicę o długości maxi. Uwagę zwraca jej bardzo modny i odważny print zwierzęcy, a dokładnie tzw. panterka. Widać, że księżna Kate bardzo dobrze orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Taki wzór jest bowiem hitem na sezon zima 2020. Warto również zwrócić uwagę, że spódnica pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Co więcej, model ten jest obecnie na promocji i można go kupić za jedyne 79,90 zł. Skusicie się?

Całość stylizacji księżna Kate uzupełniła już bardziej stonowanymi dodatkami. A były to: czarny golf, czarne, kryjące rajstopy oraz szpilki w tym samym kolorze. Jak wam się podoba taka stylizacja księżnej Kate? My jesteśmy zachwycone! Połączenie klasyki i modnej spódnicy w odważny print zwierzęcy było bardzo dobrym wyborem.

Więcej o: