Małgorzata Rozenek-Majdan żartuje ze swojej ciążowej figury: "pora na Beczułkę"

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem oczekują przyjścia na świat pierwszego wspólnego dziecka. Ostatnio, na swoim Instagramie, Małgosia opublikowała zdjęcie, pod którym z dystansem odniosła się do swojej zmieniającej się figury.
Zobacz wideo

Kilka miesięcy temu, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego, wspólnego i długo wyczekiwanego dziecka. Ogłosił to zespół IRA podczas koncertu, na który przyszedł Radosław. - To bardzo piękny czas dla naszej rodziny, szczególnie, że przyszły tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom - napisała wówczas Małgosia na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan z dystansem o swojej ciążowej figurze

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje pod neonami przedstawiającymi Bajkę, Bójkę i Brawurkę - znane postacie z kreskówki "Atomówki". Małgosia z dystansem zażartowała ze swojej zmieniającej się figury i napisała, że przyszedł czas na kolejną super bohaterkę - Beczułkę.

Bójka, Bajka i Brawurka! myślę, że pora na Beczułkę, biorąc pod uwagę moją obecną figurę

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

 

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów zachwyconych poczuciem humoru i dystansem Małgosi do samej siebie. - Eee tam beczułka pięknie pani wygląda w ciąży! Taka dojrzała - taka stylowa - taka piękna - szacun! Raczej kobieta rakieta! Wyglądasz jak milion dolarów! Zawsze piękna i stylowa - czytamy pod zdjęciem.

Więcej o: