Sylwia Grzeszczak w obłędnej sukience z Bershki. Kosztuje mniej niż 50 zł! I jest idealna na karnawał

Sylwia Grzeszczak zachwyciła swoją stylizacją na jednym z niedawnych koncertów. Piosenkarka miała na sobie srebrną sukienkę w cekiny. Bershka - to sklep, w którym ją kupicie. I to w dodatku za grosze!

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek. Gwiazda zachwyca nie tylko swoim głosem, ale również scenicznymi stylizacjami. Nie inaczej było i tym razem. Podczas jednego ze swoich koncertów Sylwia Grzeszczak zachwyciła swoją srebrną stylizacją. Jej obłędna sukienka wyglądała, jakby była od projektanta. Okazuje się jednak, że można ją kupić w popularnej sieciówce, czyli w Bershce. I to naprawdę za grosze!

Kinga Rusin nosi kostium sprzed 13 lat, Doda zaś sukienkę z liceum. Ale "królowa recyklingu" i tak jest tylko jedna. Zobacz, kto nią jest:

Zobacz wideo

Sylwia Grzeszczak w sukience z Bershki

Sylwia Grzeszczak na jednym ze swoich niedawnych koncertów pojawiła się w obłędnej, srebrnej sukience. I zachwyciła! Sukienka jest dość krótka, sięga przed kolano, do tego ma długie rękawy i cała pokryta jest błyszczącymi, lustrzanymi cekinami. Ma dość mocno zabudowany i marszczony dekolt.

 

Srebrna sukienka Sylwii Grzeszczak zachwyciła wszystkich. Piosenkarka wyglądała w niej obłędnie! Jak się okazuje, srebrna sukienka Sylwii Grzeszczak pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Bershka. A wygląda, jakby była od projektanta, prawda?

Sylwia Grzeszczak w modnej sukience z Bershki. Znamy jej cenę

Piękna, srebrna sukienka, którą miała na sobie Sylwia Grzeszczak, pochodzi z Bershki. Co więcej, jest obecnie na promocji i można ją kupić za zaledwie 49 zł. Wcześniej zaś kosztowała 159 zł. Skusicie się? Taka srebrna kreacja w cekiny idealnie nadaje się na karnawał.

Sprawdź też: Czerwone sukienki na wyprzedaży!

Więcej o: