Meghan Markle chce odwrócić uwagę od księżnej Kate? Internauci dopatrzyli się złośliwości

Księżna Kate oraz Megahn Markle opublikowały niemal w tym samym czasie na Instagramie nowe zdjęcia. Publikacja byłej księżnej Sussexu wzbudziła jednak spore poruszenie wśród internautów, którzy dopatrzyli się złośliwości Meghanw stosunku do księżnej Kate.
Zobacz wideo

Kiedy na instagramowym profilu Meghan Markle i księcia Harry'ego pojawiło się oświadczenie, że zdecydowali się zrezygnować z obowiązków, które dotyczą wysokich rangą członków rodziny królewskiej i pragną skupić się na działalności charytatywnej, wszyscy fani rodziny królewskiej byli w szoku. Nawet sama królowa była zaskoczona decyzją podjętą przez swojego wnuka. Zdecydowała się jednak odebrać im tytuły królewskie, których zostaną pozbawieni wiosną tego roku.

Meghan Markle złośliwie odwraca uwagę od księżnej Kate?

Meghan Markle przebywa obecnie w Kanadzie i mogłoby się wydawać, że w praktyce nie pełni już żadnych obowiązków członkini rodziny królewskiej, jednak po ostatnim zdjęciu opublikowanym na oficjalnym profilu Sussex Royal możemy domyślać się, że pewne sprawy muszą zostać jeszcze uporządkowane i zakończone. Na Instagramie pojawiły się bowiem wcześniej nie publikowane zdjęcia z wizyty księżnej w fundacji Mayhew w Kensal Green w północno-zachodnim Londynie pomagającej zwierzętom, którą odwiedziła na początku stycznia. 

 

Post pojawił się jednak w dość specyficznym czasie. Bowiem niemal w tym samym momencie, kiedy księżna Kate opublikowała na Instagramie Kensington Royal przełomową krajową ankietę w Wielkiej Brytanii na temat wczesnego rozwoju dzieci. Ankieta internetowa, przeprowadzana przez Ipsos Mori dla Royal Foundation, jest uważana za największą tego rodzaju ankietę, której celem jest zachęcenie do dyskusji w Wielkiej Brytanii na temat wczesnego dzieciństwa.

 

Zbieżność czasu opublikowanych postów została oczywiście zauważona przez fanów rodziny królewskiej, którzy dopatrzyli się w tym złośliwości Meghan Markle w stosunku do księżnej Kate. - Ktoś jest na tyle niepewny, że za każdym razem, gdy para Cambridge lub Kate odbywają ważne spotkanie, publikują coś tutaj dokładnie tego samego dnia. Zbieg okoliczności? Więc miałaś te zdjęcia przez prawie miesiąc, ale opublikowałaś je podczas premiery projektu Kate? To Ciekawe - czytamy w komentarzach.

Więcej o: