Jennifer Aniston i Brad Pitt, Britney Spears i Justin Timberlake, Monica Bellucci i Vincent Cassel - najsłynniejsze pary, które się rozstały

Kiedy dwie gwiazdy okazują się być parą, cały świat showbiznesu zaczyna śledzić ich związek. Niestety wiele z nich rozpada się, a fani pary przeżywają rozstanie i dociekają jego przyczyn. Przedstawiamy najłynniejsze pary gwiazd, za którymi tęsknimy.

Zbudowanie długotrwałej, zdrowej relacji nie jest łatwe i wiąże się z poświęceniem, oddaniem i ciężką pracą obydwu partnerów. Nie jest łatwo również gwiazdom, które non stop są pod obserwacją fanów i paparazzi. Oto kilka par ze świata showbiznesu, których rozstania były najgłośniej komentowane.

Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon. Zobacz:

Zobacz wideo

 

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jedną z najbardziej ikonicznych par show-biznesu, a jednocześnie najbardziej uwielbianą przez fanów, byli Jennifer Aniston i Brad Pitt. Ostatnio, po opublikowaniu zdjęć z gali SAG Awards, kiedy byli kochankowie nie szczędzili sobie serdeczności względem siebie, znowu rozgorzała dyskusja na temat rzekomej odbudowy ich relacji. Przypomnijmy, że para wzięła ślub w 2000 roku, po dwóch latach znajomości. Małżeństwo zakończyło się niestety rozwodem, a za jego główną przyczynę podawano romans Pitta z Angeliną Jolie.

Britney Spears i Justin Timberlake

Związek Britney Spears i Justina Timberlake był jednym z najgłośniejszych w całej historii muzyki pop. Poznali się jeszcze jako dzieci, a związek potwierdzili w 2000 roku. Rozstanie nastąpiło w 2002, a plotki mówią o romansie Britney, jako o przyczynie rozpadu związku. Teraz żoną Timberlake'a jest aktorka Jessica Biel. Niedawno ich związek przechodził kryzys, kiedy upublicznione zostały zdjęcia z imprezy, na której Justin ewidentnie podrywa i flirtuje z inną dziewczyną. Gwiazdor opublikował oficjalne oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie. Myślicie, że Jessica szybko o tym zapomni? Britney od jakiegoś czasu boryka się z problemami natury psychicznej, może jednak liczyć na wsparcie swojego obecnego partnera.

Kate Moss i Johny Depp

Supermodelka Kate Moss była w związku z aktorem Johnym Deppem przez 4 lata. Podobno była to bardzo burzliwa relacja. Pojawiały się doniesienia o nadużywaniu alkoholu przez aktora oraz spekulacje na temat przyjmowania narkotyków przez Kate. Po rozstaniu z Deppem, Moss popadła w depresję. Dzisiaj uważa się ich związek za jeden z najbardziej toksycznych w show-biznesie. Trzeba jednak przyznać, że byli piękną parą i cieszyli się sympatią fanów.

Monica Bellucci i Vincent Cassel

Ikona kobiecego piękna, Monica Bellucci związała się z młodszym o dwa lata aktorem Vincentem Casselem w 1996 roku. Byli małżeństwem i choć bardzo się kochali, nigdy nie ukrywali, ze ich relacja jest trudna. Silne emocje niejednokrotnie przejmowały nad nimi kontrolę. Rozstali się w 2013 roku. Cassel niedawno wziął ślub z młodsza od siebie o ponad 30 lat modelką, z którą ma już córkę. Bellucci również spotyka się z młodszym partnerem, Nicolasem Lefebre. Dzieli ich różnica 18 lat. 

Więcej o: