Kasia Nosowska z pytaniem do Królowej Elżbiety. Opublikowała nagranie

Kasia Nosowska to słynna wokalistka, a ostatnio także pisarka. Znana jest również z zabawnych nagrań, które publikuje na swoim instagramowym profilu. Tym razem nagrała filmik w towarzystwie męża, w którym składają Królowej Elżbiecie II propozycję w związku z megxitem.

Wczoraj Kasia Nosowska opublikowała na Instagramie nagranie o intrygującym tytule "Oferta". Powstało w towarzystwie jej męża i jest bezpośrednim zwrotem do samej Królowej Elżbiety II. Sprawdź, na jaki pomysł wpadła wokalistka.

 Kasia Dziurska w "Przerwie na kawę". Zobacz:

Zobacz wideo

Kasia Nosowska z pytaniem do Królowej Elżbiety II

Kasia Nosowska, w towarzystwie męża, stworzyła nagranie z bezpośrednim pytaniem do Królowej Elżbiety II. W związku z odejściem z królewskiego dworu Meghan Markle i księcia Harry'ego, zaproponowała, że wraz ze swoim partnerem chętnie zajmie ich miejsce:

Dzień dobry, tu Kasia i Paweł. W związku ze zwolnieniem się miejsca po Meghan i Harry'm, my ewentualnie bylibyśmy zainteresowani. Zwracam się tutaj do królowej, tylko proszę dać znać, bo nie wiemy, czy wracać bezpośrednio do kraju, czy od razu do Londynu. Nam takie życie by się podobało, gdyż nie mamy planów na ten rok. (...)

Reakcja fanów na nagranie Nosowskiej

Nagranie szybko doczekało się reakcji ze strony fanów Kasi Nosowskiej. Ma już prawie 150 tysięcy wyświetleń, a obserwatorzy wokalistki między innymi tak komentowali opublikowany na jej profilu filmik:

No i w końcu w Pałacu Elżbieta miałaby z kim spijać kawkę i herbatkę; a po drugie byście Kasia radość i otwartość tam wprowadzili 
Popłakałam się ze śmiechu. Tak prawdziwie. Trzymam kciuki
Dla mnie od zawsze jesteś Królową

Jak widać, fani uwielbiają poczucie humoru Kasi Nosowskiej i jej zabawne komentarze. To nie pierwszy raz kiedy w parodiuje lub satyrycznie odnosi się do głośno komentowanych wydarzeń. Zawsze robi to nie prześmiewczo, ale inteligentnie i to najbardziej przemawia do publiki. W kolejnym poście Nosowska pochwaliła się zdjęciem z wklejonymi twarzami - swojej i męża, na królewskim krześle. Bardzo podoba nam się luźne podejście wokalistki i jej dystans do siebie, który prezentuje na co dzień i na swoich social mediach. 

 
Więcej o: