Kobiety spod tych znaków zodiaku ą uwielbiane przez mężczyzn. Sprawdź, czy jesteś w tym gronie

Podobno kobieta idealna nie istnieje. Okazuje się jednak, że są znaki zodiaku, które bardzo pociągają mężczyzn i mają u nich duże powodzenie. Sprawdź, czy układ gwiazd pod którym się urodziłaś sprzyja zainteresowaniu ze strony płci przeciwnej!

Można wyróżnić pewien zestaw cech, które mężczyźni bardzo lubią w swojej drugiej połówce. Analiza charakterystyk poszczególnych znaków zodiaku, pozwala sprawdzić, które z nich mogą liczyć na największe powodzenie wśród nich. Czy znajdujesz się wśród nich?

 Karolina Pisarek o rozstaniu. "Chce się skupić na akceptacji samej siebie. To będzie mój rok":

Zobacz wideo

Znaki zodiaku uwielbiane przez mężczyzn - Lew

Lwy są znane ze swojej drapieżności, temperamentu i namiętności. Wiedzą jak rozpalić swoich partnerów, dlatego mężczyźni bardzo często ulegają zodiakalnym lwicom. Są pewne siebie, ale jednocześnie lubią oddać nieco kontroli partnerowi i być pod jego opieką. To sprawia, że mężczyzna czuje się potrzebny i doceniony. Lwy wszystkie plany i marzenia przekuwają szybko w rzeczywistość, co imponuje facetom, dlatego szybko ulegają urokowi kobiety spod tego znaku zodiaku. Lew potrzebuje jednak dużo atencji, co po czasie może być niego uciążliwe dla partnera.

Znaki zodiaku uwielbiane przez mężczyzn - Baran

Kobiety spod znaku barana często określane są mianem femmes fatales. Co ciekawe, zawdzięczają to prawdopodobnie wpływem planety Mars, która opiekuje się tym znakiem. Wprowadza ona dużo męskiej energii do życia kobiet-baranów, dlatego są pełne pasji i siły. Romans z baranem jest zawsze bardzo intensywny i gorący. Ich silny charakter może jednak przestraszyć mężczyzn niedojrzałych, nie wiedzących czego oczekują od relacji. Mężczyzna, który lubi dominującą kobietę, będzie zachwycony partnerką spod znaku barana.

Znaki zodiaku uwielbiane przez mężczyzn - Bliźnięta

Kobiety spod znaku bliźniąt są przebojowe i energiczne, szybko więc zaskarbiają sobie sympatię mężczyzn. Nie cierpią rutyny, dlatego ich partnerzy nie mogą liczyć na nudę w związku. Bliźnięta uwielbiają flirtować, są też spontaniczne, a dzięki swojemu urokowi mocno przyciągają uwagę płci przeciwnej. Niestety bliźnięta charakteryzuje też duża zmienność, dlatego udaną relacją stworzą tylko z partnerem, który cierpliwie będzie znosił ich zmiany nastroju i potrafił je zaskakiwać. 

Więcej o: