Memy Dolly Parton challenge podbijają internet! Coraz więcej gwiazd publikuje swoje zdjęcia

Kojarzycie kolaż zdjeć z Linkedin, Twittera, Instagrama i Facebooka, które są coraz popularniejsze w sieci? Wszystko zaczęło się od Dolly Parton, która jako pierwsza wrzuciła post i stał się on wzorem memów na całym świecie. O co dokładnie chodzi?

Co jakiś czas w internecie kolejne zawirowanie wywołuje inny trend. Do niedawna hitem był wzór memów z baby yodą w roli głównej. Od kilku dni, we wszystkich social mediach pojawia się coraz więcej zdjęć zwykłych użytkowników, a także celebrytów, którzy chwalą się zdjęciami, które zamieściliby na różnych portalach. Jak to się zaczęło?

Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus. Zobacz:

Zobacz wideo

Memy Dolly Parton challenge

W tym miesiącu, 19 stycznia, Dolly Parton skończyła 74 lata. Jest amerykańską wokalistka muzyki country i prawdziwą diwą. Mimo dojrzałego wieku, wokalistka nadal pozostaje aktywna w sieci, a ostatnio stała się prawdziwą influencerką. 21 stycznia na Twitterze opublikowała kolaż, w którym pokazała jakie zdjęcia opublikowałaby w zależności od charakteru portalu internetowego. Post opatrzyła podpisem "Get you a women who can do it all", "Znajdź kobietę, która potrafi to wszystko". Pierwsza odpowiedziała Miley Cyrus, czyli chrześnica Dolly Parton i kolaż na podstawie wzoru stworzonego przez jej matkę chrzestną, ze swoimi zdjęciami opublikowała na Instagramie. Trend szybko podchwyciły inne gwiazdy i dołączyły do wyzwania, publikując memy na swoich kontach. Wśród gwiazd znaleźli się między innymi: Eminem, Donatella Versace, Oprah Winfrey czy Gordon Ramsey. Dzisiaj hasztag #dollypartonchallenge ma na Instagramie już ponad 390 tysięcy postów, a ich liczba wciąż rośnie!

Polskie gwiazdy biorące udział w #dollypartonchallenge

Do internetowej akcji publikowania memów ze swoimi zdjęciami dołączyło wiele polskich gwiazd. Jedną z pierwszych celebrytek była Małgorzata Kożuchowska i wyszło jej to naprawdę nieźle, a fani szybko skomentowali nowy post aktorki. Swoje zdjęcia, które zamieściłaby na różnych portalach, opublikowały też Aneta Zając i Joanna Koroniewska. W wyzwaniu chętnie udział biorą nie tylko celebryci, lecz także politycy! Swoim memem pochwalił się Adrian Zandberg, a w jego ślady poszedł premier Mateusz Morawiecki, który dokonał pewnej modyfikacji trendu. Premier zamiast portalu randkowego Tinder, umieścił polski portal Nasza Klasa, który popularnością cieszył się ponad dekadę temu. Dzięki tej zmianie mógł pochwalić się zdjęciem z młodzieńczych lat. Czy wy już dołączyliście do wyzwania Dolly Parton?

Więcej o: