Znaki zodiaku, które mają wiele twarzy. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich

Każdy z nas zna osobę, które wydaje się skrywać w sobie kilka zupełnie różnych osobowości. Okazuje się, że można zidentyfikować osoby o wielu twarzach na podstawie ich znaku zodiaku. Sprawdź, czy według astrologii należysz do grona tych osób.

Znaki zodiaku, które mają wiele twarzy - Bliźnięta

Już sama nazwa tego znaku zodiaku wskazuje na skłonność do prezentowania zmiennych humorów i zachowań, które identyfikowane mogą być jako wiele twarzy tej samej osoby. Bliźnięta są pełne energii i nerwowe, dlatego często zdarzają im się wybuchy gniewu czy impulsywne zachowania. Uwielbiają jednak towarzystwo, dlatego często przebywają w gronie przyjaciół. W momencie, gdy odebrana zostaje im główna pozycja w grupie, tracą szybko zainteresowanie i pojawia się w nich chęć spędzenia czasu samotnie. Duże i często wahania nastroju mogą być odbierane przez otoczenie jako co najmniej podwójna osobowość.

 Obcokrajowcy vs polskie związki frazeologiczne. Zobacz:

Zobacz wideo

Znaki zodiaku, które mają wiele twarzy - Ryby

Ryby, podobnie jak bliźnięta są podwójnym znakiem zodiaku. Sprawia to, że są bardzo zmienne, a także podatne na wpływy. Częste zmiany nastawienia sprawiają, że odbierane są za osoby o wielu twarzach. Osoby spod znaku ryb uwielbiają bujać w obłokach i wymyślać różne scenariusze tej samej sytuacji. Mogą przez to sprawić wrażenie nieco oderwanych od rzeczywistości. Jednak pod presją szybko mobilizują się do działania i niejednokrotnie odnoszą spore sukcesy, co zaskakuje szczególnie te osoby w ich otoczeniu, które nie poznały się na zmiennym charakterze ryb.

Znaki zodiaku, które mają wiele twarzy - Skorpion

Ostatnim znakiem zodiaku, który może być odbierany jako znak o wielu twarzach jest skorpion. Zawdzięcza to swojej silnej determinacji, która doprowadza go często do wykorzystywania innych osób dla własnych celów. Skorpiony są też bardzo silne psychicznie, dlatego często brakuje im empatii względem ludzi bardziej wrażliwych. Dzięki swojej charyzmie, szybko dostosowują się nawet do najbardziej ekstremalnej sytuacji i stają się dla znajomych nie do poznania. 

Więcej o: