Jak wyglądała studniówka 21 lat temu? Dorota Szelągowska pokazała swoją stylizację z balu. "Ale spektakularnie wyglądałaś"

Studniówki trwają w najlepsze. Z okazji balu syna, Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swojej własnej imprezy przedmaturalnej. Jej stylizacja sprzed 21 lat robi furorę w sieci!

Studniówka dopiero przed tobą? Szukasz odpowiedniej kreacji na bal? Okres studniówek właśnie trwa w najlepsze, dlatego z tej okazji niektóre gwiazdy wzięło na wspomnienia. Dorota Szelągowska jest jedną z nich. Gwiazda opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie ze swojej studniówki. Uwagę zwracają jej kreacja, makijaż oraz fryzura.

Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Zobacz wideo

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie ze studniówki

Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie swoje stare zdjęcie, zrobione 21 lat temu na jej własnej studniówce. Okazją do takich wspomnień był bal syna gwiazdy TVN-u.

21 lat temu. Moja studniówka. Dziś jadę na studniówkę syna. Dziwne uczucie. P.S. Suknia - Księstwo Warszawskie, wypożyczona z TVP, w której wtedy pracowałam. Włosy posprejowane na złoto sprejem do mebli

- czytamy w opisie do zdjęć.

 

Studniówka Doroty Szelągowskiej - jak wyglądała?

Dorota Szelągowska na swoim balu studniówkowym postawiła na mocno związane do tyłu włosy, które dodatkowo, jak wynika z jej opisu, popsikała złotym sprejem. Uwagę zwraca również makijaż gwiazdy TVN, a w szczególności jej usta. Dorota Szelągowska postawiła bowiem na ciemną szminkę, która dość mocno wyróżniała się.

Dorota Szelągowska pojawiła się na swojej studniówce w długiej sukience z dużym dekoltem. Do tego cienki, złoty pas pod biustem oraz rzucający się w oczy naszyjnik. Jak wam się podoba taka stylizacja na studniówkę?

Dorota Szelągowska i jej kreacja ze studniówki. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Doroty Szelągowskiej. Pod jej zdjęciem ze studniówki od razu posypały się ich pochlebne komentarze.

Ale spektakularnie wyglądałaś!!!
Piękna kiedyś, piękna dziś
Sukienka super
Jaka śliczna!
Ale stylizacja

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

A wam jak się podobają kreacja, makijaż oraz fryzura Doroty Szelągowskiej ze studniówki?

Więcej o: