Trzymiesięczny szczeniak robi furorę w sieci. Ma oczy jak bohaterowie bajek Disneya

Winnie to pies, który ma zaledwie trzy miesiące i już robi furorę w sieci. Nic dziwnego. Wystarczy spojrzeć w jego oczy. Każdy by się rozpłynął. Zdaniem internautów oczy szczeniaka wyglądają jak te, które mają bohaterowie bajek Disneya.

Winnie ma niecałe trzy miesiące i już ponad 331 tysięcy obserwujących z całego świata. Skąd taki sukces w mediach społecznościowych? Winnie jest bowiem psem, którego oczy wyglądają jak u postaci z bajek Disneya. Tak, to nie żart. Sami zobaczcie.

Shakira nie chodziła, więc właściciele chcieli ją uśpić. Na szczęście udało się tego uniknąć:

Zobacz wideo

Winnie - pies, który ma oczy jak bohaterowie bajek Disneya

Winnie przyszedł na świat pod koniec października 2019 roku. Gdybyśmy chcieli zacytować Joannę Krupę, powiedzielibyśmy, że jego spojrzenie jest "hypnotajzing". Nic dziwnego, że internauci z całego świata oszaleli na punkcie szczeniaczka.

Winnie ma na swoim profilu zaledwie 29 zdjęć, ale to wystarczyło, aby zgromadzić już naprawdę bardzo pokaźną liczbę fanów. Niejedna influencerka mogłaby mu pozazdrościć! Winnie to pies rasy cocker spaniel.

 
O rany, jego oczy wyglądają ja te u bohaterów bajek Disneya
Nie jestem nawet w stanie wymyślić żadnych kreatywnych komplementów. Ja po prostu w tych oczach znajduję szczęście
Te oczy wyglądają jak z bajek Disneya

- zachwycają się internauci z całego świata.

Właściciele szczeniaczka, Elle i Tom, przyznają, że ta ogromna popularność zaskoczyła ich. Nie mogą jednak narzekać, ponieważ dzięki rozgłosowi zgłaszają się do nich ludzie chętni do współpracy. No cóż, nie dziwimy się ;)

Więcej o: