Anna Lewandowska w jury konkursu piękności. Trenerka wybierze Miss Niemiec

Anna Lewandowska nie zwalnia zawodowego tempa. Trenerka nieustannie rozwija swoją karierę zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jak donosi "Bild", wkrótce, pomiędzy prowadzonymi projektami, Anna Lewandowska zadebiutuje jako jurorka konkursu piękności.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska od wielu lat propaguje w naszym kraju zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną i jest w tej dziedzinie niekwestionowanym ekspertem. Trenerka dwukrotnie uzyskała tytuł magistra, a w swoim naukowym dorobku ma także ponad 50 polskich oraz zagranicznych certyfikatów w specjalizacjach: dietetyka, sport, motywacja oraz zdrowa ciąża. Wiedzą oraz doświadczeniem chętnie dzieli się ze swoimi fanami, a coraz większą popularność zyskuje także poza granicami Polski. Na rynku niemieckim pojawiły się już dwie książki oraz aplikacja trenerki, a teraz przyszedł czas na kolejne wyzwania.

Anna Lewandowska jurorką podczas konkursu piękności

Wśród wielu projektów, Anna Lewandowska znalazła czas na kolejne wyzwanie w swojej karierze. Niemiecki magazyn "Bild" poinformował, że Anna Lewandowska zasiądzie w tym roku w jury konkursu piękności. To pierwszy raz w historii, gdy Miss Niemiec wybierać będą same kobiety. Ania będzie jedną z siedmiu jurorek w wyborach Miss Niemiec 2020. Finał konkursu odbędzie się 15 lutego w Rust.

Więcej o: