Biedronka we współpracy z Łukaszem Jemiołem. Zaprojektował pościel dla popularnego sklepu

To nie pierwsza współpraca dyskontu ze znanym projektantem. W sklepach Biedronka dostępna jest pościel zaprojektowana przez Łukasza Jemioła. Sprawdź, jakie wzory będą dostępne.

Łukasz Jemioł pochwalił się współpracą z Biedronką na swoich social mediach. Opublikował posty na Facebooku i Instagramie. To nie pierwsza współpraca sklepu ze znanym projektantem. Wcześniej kolekcje dla niej stworzyli między innymi Maciej Zień czy Paprocki i Brzozowski. Zobacz, jakie wzory pościeli będą dostępne w ofercie sklepu.

Sposób na domowe frytki belgijskie. Wypróbuj:

Zobacz wideo

Łukasz Jemioł zaprojektował pościel dla Biedronki

Pościel od projektanta w sklepach dostępna jest od początku tego tygodnia. Wzory, które znalazły się w kolekcji Łukasza Jemioła dla sklepów Biedronka to głównie motywy roślinne. Utrzymane w stonowanej kolorystyce szarości i bieli, zaskakują minimalizmem połączonym z ozdobnymi nadrukami. Dostępne będą cztery modele: biało-popielaty z nadrukiem dużych liści palmowych, szaro-złotych gałązek na białym tle, liści na brązowym tle, z drapieżnym panterkowym printem i delikatnym, niebiesko-szaro-zielonym motywem roślinnym na białym tle. Cena kompletu to 99 zł. 

Kolekcja pościeli od Jemioła w sklepach Biedronka

Wszystkie z pięciu modeli pościeli od Łukasza Jemioła, które zaprojektował dla Biedronki, projektant opublikował na swoim Instagramie. Napisał:

Odkąd pamiętam wnętrza są wielka moja pasja i z tej pasji stworzyłem unikatowy, autorski projekt kolekcji pościeli. Wybrałem motywy liści, roślin i motyw zwierzęcy, nadającym im nowy, autorski charakter. Mam nadzieje, że wśród zaproponowanych wzorów znajdziecie dla siebie coś, co będzie idealnie komponować się z Waszym wnętrzem.

Wzory idealnie wpisują się w aktualne trendy, dlatego warto zaopatrzyć się w komplet pościeli od znanego projektanta, w dodatku w super cenie!

Więcej o: