Walentynki coraz bliżej! Podpowiadamy, jak je spędzić

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych! Zastanawiasz się, jak w wyjątkowy sposób uczcić ten dzień ze swoją drugą połówką? Sprawdź nasze propozycje na niezapomniane walentynki.

Nie masz pomysłu, co zrobić tego specjalnego dnia, by zaskoczyć swojego partnera? Walentynki są tylko raz w roku, warto więc zawczasu zastanowić się, jak chciałabyś je spędzić. Przedstawiamy nasze propozycje na romantyczne spędzenia razem czasu.

Uczestnicy "ślubu od pierwszego wejrzenia" na walentynki pojechali do Aten. Tam spędzili też podróż poślubną!

Zobacz wideo

Jak spędzić walentynki? - Romantyczny wyjazd we dwoje

W tym roku walentynki wypadają w piątek. To świetna okazja, żeby zaplanować cały weekend razem. Wykup wcześniej romantyczny weekend w spa. W atmosferze relaksu i wypoczynku oraz zmysłowych zabiegów, na pewno jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie. Jeśli jesteście zwolennikami aktywnego spędzania czasu, wybierzcie się na narty. Wspólna zabawa na stoku na pewno dobrze wam zrobi.

Jak spędzić walentynki? - Romantyczny wieczór w domu

Jeżeli nie możecie pozwolić na wspólny wyjazd, zaplanuj romantyczny wieczór w zaciszu domowym. Przygotujcie razem pyszną kolację, wypijcie po lampce wina. Następnie weźcie wspólną kąpiel. Potem czas na zmysłowy masaż. Twój partner na pewno będzie zachwycony!

Jak spędzić walentynki? - Wspólna impreza

Oboje lubicie się bawić i tańczyć do białego rana, jednak ostatnio brakuje wam czasu? Macie szczęście, bo w tym roku walentynki wypadają w piątek, możecie więc tej nocy naprawdę zaszaleć. Wybierzcie się razem na imprezę i potańczcie do swoich ulubionych utworów. Taki wypad na miasto pozwoli wam się oderwać od codzienności i rozerwać. 

Jak spędzić walentynki? - Wspólna sesja fotograficzna

Walentynki to dobra okazja by uwiecznić swoją relację na pięknych fotografiach! Zamówcie sesję u profesjonalnego fotografa. Może wypożyczycie do zdjęć specjalne stroje? Mogą być eleganckie lub zabawne. Efekt na pewno wam się spodoba, a fotografie będą wspaniałą pamiątką!

Więcej o: