Anna Lewandowska przygotuje kolekcję ubrań wraz z 4F. Kiedy trafi do sprzedaży? [TYLKO U NAS]

Już wkrótce Anna Lewandowska zadebiutuje w zupełnie nowej dla siebie roli. Trenerka wraz z 4F przygotuje bowiem funkcjonlną kolekcję ubrań. Kiedy linia sygnowana nazwiskiem Anny Lewandowskiej trafi do sprzedaży?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa nawet na moment. Na początku stycznia, trenerka ogłosiła swoją współpracę z marką 4F, której została ambasadorką. - #BIGNEWS! Połączyłam siły z 4F, żeby stworzyć dla was coś specjalnego! Jestem dumna, że współpracując z globalną marką z polskimi korzeniami, będę miała możliwość łączenia najlepszych technologii z wyjątkowym designem! - napisała Ania na Instagramie. To jednak nie koniec niespodzianek!

Anna Lewandowska zaprojektuje ubrania dla 4F. Kiedy trafią do sprzedaży?

Anna Lewandowska wraz z marką 4F przygotuje kolekcję funkcjonalnych ubrań, które sygnowane będą nazwiskiem trenerki. Z całą pewnością, wielu fanów Ani już nie może doczekać się efektu finalnego. Na kolekcję będziemy jednak musieli jeszcze trochę poczekać. Jak zdradził nam jeden ze współpracowników Ani Lewandowskiej, linia ubrań trenerki trafi do sprzedaży w drugiej połowie 2020 roku.

W styczniu Anna Lewandowska rozpoczęła prace wraz z teamem 4F nad stworzeniem nowej, autorskiej i funkcjonalnej kolekcji sygnowanej jej nazwiskiem. Efekty tej wyjątkowej współpracy wynikającej z doświadczenia Anny i zaawansowanej technologii stojącej za marką 4F, będziemy mogli poznać w drugiej połowie roku

- komentuje współpracownik Anny Lewandowskiej.

Więcej o: