Marcelina Zawadzka w pomarańczowej sukience polskiej marki. Fani: "Zjawiskowa"

Marcelina Zawadzka już wyznacza trendy na wiosnę i lato 2020. Była Miss Polonia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w obłędnej pomarańczowej sukni podpisując fotografię "orange is new black". Nie mamy już wątpliwości, jaki będzie jeden z modniejszych kolorów nadchodzącej wiosny.
Zobacz wideo

Kilka dni temu, Marcelina Zawadzka świętowała swoje 31 urodziny. Nie da się jednak ukryć, że jest jedną z tych kobiet, które udowadniają, ze wiek to tylko liczba. Była Miss Polonia może bowiem pochwalić się figurą, której pozazdrościć jej może niejedna nastolatka. Ostatnio, na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które zachwyciło internautów.

Marcelina Zawadzka w pomarańczowej sukience polskiej marki

Marcelina Zawadzka podzieliła się z fanami fotografią, na której pozuje w długiej pomarańczowej sukni od polskiej projektantki, Violi Piekut. - #orangeisnewblack - napisała Marcelina w opisie pod postem. Patrząc na komentarze zachwyconych fanów, nie mamy wątpliwości, że Marcelina już zaczęła lansować nowe trendy, pomarańczowy będzie jednym z modniejszych kolorów w nadchodzącym sezonie. - Piękna, jak zawsze, Najpiękniejsza! Perfect! Zjawiskowa! - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

 

Trendy kolorystyczne na rok 2020

Marcelina Zawadzka ma doskonałe wyczucie trendów i wie, co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Podczas prezentacji kolekcji na nadchodzące sezony, u największych projektantów mogliśmy zobaczyć, że oprócz bieli, czerni oraz wzorów, w trendach znalazły się również mocne kolory. Limonkowe i pomarańczowe suknie i akcesoria w tych samych barwach to trend, który zapoczątkował Pierpaolo Piccioli.

Więcej o: