Meghan Markle żałuje porzucenia kariery aktorskiej - zdradza królewska ekspertka Sally Badell Smith

Meghan Markle decydując się na ślub z księciem Harrym oraz wstąpienie do rodziny królewskiej, musiała zupełnie zmienić swoje życie, a przede wszystkim zrezygnować z kariery aktorskiej, czego - jak się okazuje - bardzo żałuje.
Zobacz wideo

Meghan Markle oraz książę Harry na początku stycznia podjęli decyzję, której chyba nikt się nie spodziewał. Para zdecydowała się zrezygnować z pełnienia obowiązków wysokich rangą członków rodziny królewskiej, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu na swoim Instagramie. Nie ma wątpliwości, że to właśnie za namowami Meghan Markle, Harry zdecydował się na tak odważny krok. 

Kilka dni temu, Daily Mail poinformowało, że bliska osoba z otoczenia z Meghan Markle usłyszała od samej zainteresowanej, że odejście z rodziny królewskiej jest najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mogła przydarzyć się Harry’emu. 

Powiedziała, że, podobnie jak ona, dusił się w tej rodzinie i po prostu nie mogła znieść widoku, jak cierpi.

Meghan Markle żałuje porzucenia kariery aktorskiej 

Sally Badell Smith, ekspertka specjalizująca się w historii brytyjskiej rodziny królewskiej w rozmowie z "Vanity Fair" wyznała, że członkowie rodziny królewskiej mają wiele korzyści oraz przywilejów, jednak w zamian za pełnienie określonych funkcji i przestrzeganie wielu zasad. Dołączenie do rodziny królewskiej - bardzo często - oznacza również zrezygnację z wielu rzeczy, które mogły być dla danej osoby niezwykle ważne. W przypadku Meghan Markle było to aktorstwo.

Zdaniem Sally Bedell Smith - autorki biografii księcia Karola i księżnej Diany - Meghan wstąpiła do rodziny królewskiej jako osoba, która odniosła sukces zawodowy i była zupełnie inną kobietą, w porównaniu do żon pozostałych książąt. Możliwe, że podejmując decyzję o poślubieniu księcia Harry'ego nie zdawała sobie sprawy, że tak brakować jej będzie własnego rozwoju zawodowego.

Wygląda na to, że naprawdę żałuje, że musiała to rzucić, a jej obowiązki jako członkini brytyjskiej rodziny królewskiej nie były tym, do czego przywykła Meghan

- mówi ekspertka Sally Bedell Smith.

Zobacz także: Meghan Markle szczerze o odejściu z rodziny królewskiej. Nie mogła znieść widoku, jak Harry cierpi

Więcej o: