Dlaczego Billie Eilish nosi tylko luźne i szerokie ubrania? 4 fakty o piosenkarce

Billie Eilish to nastoletnia, amerykańska wokalistka, które jest najmłodszą laureatką nagród Grammy. Zgarnęła aż 5 statuetek, w najważniejszych kategoriach. Artystka znana jest także ze swojego specyficznego stylu ubierania. Dalczego nosi tylko luźne i szerokie ubrania?

Billie Eilish urodziła się w 2001 roku w Los Angeles. Jest największą gwiazdą muzyki urodzoną po 2000 roku. Tworzy muzykę ze swoim bratem Finneas'em O’Connell'em. Wszystkie jej stylizacje łączy jedno - sprawiają wrażenie za dużych. Zastanawiasz się, czemu nastolatka nosi tylko takie ubrania? Sprawdź, czego jeszcze o niej nie wiesz!

 Anna Lewandowska popisała się umiejętnościami tanecznymi na koncercie Jennifer Lopez:

Zobacz wideo

Dlaczego Billie Eilish nosi tylko za duże ubrania?

Billie przyznała w wywiadzie, że jej styl wynika nie tylko z jej gustu, lecz także z chęci odwrócenia uwagi od jej ciała. Nie chce być oceniana, przez jego pryzmat, dlatego wybiera stylizacje, która maskują zarys jej sylwetki. W reklamie zrealizowanej dla marki Calvin Klein powiedziała:

Nie chcę by świat wszystko o mnie wiedział. Dlatego noszę takie luźne ciuchy. Nikt nie może mieć opinii na temat mojej figury, bo nikt jej nie widział. (...)

Billie Eilish ma zespół Tourette'a

Billie Eilish otwarcie opowiedziała o tym, że zmaga się z przypadłością nazywaną zespołem Tourette'a. Polega on na wykonywaniu nerwowych, ruchowych tików, nad którymi nie panuje. W wywiadzie dla Ellen przyznała, że jej rodzina wie o tym i traktuje to całkowicie normalnie, a ona nie chciała by wychodziło to na jaw, bo bała się, że będzie zacznie być definiowana przez pryzmat zaburzenia. 

Billie Eilish mówi otwarcie o zdrowiu psychicznym

Nastoletnia wokalistka otwarcie wypowiada się na temat swoich problemów ze zdrowiem psychicznym, takimi jak stany lękowe czy depresja. Podkreśla, że robi to dla swoich fanów, którzy mogą zmagać się z podobnymi zaburzeniami i chce im pokazać, że mogą szukać pomocy.

Billie Eilish jest weganką

Billie Eilish dorastała na diecie wegetariańskiej, a w 2014 roku postanowiła przejść na weganizm. Robi to ze względów etycznych, uwielbia zwierzęta i głośno wypowiedziała się o przemyśle mięsnym na Instagramie, zamieszczając post, w którym zaznacza, że zwierzęta są torturowane dla ludzkiej przyjemności jedzenia ich.

Więcej o: