Znaki zodiaku, które mogą być toksyczne w związkach

Toksyczne zachowanie w związku? Niektóre osoby mają do tego predyspozycje. Wszystko przez cechy, które są charakterystyczne dla pozczególnych znaków zodiaku. Każdy znak zodiaku zachowuje się inaczej w miłosnych relacjach. Które znaki zodiaku mogą być toksyczne w związkach?
Zobacz wideo

Byk

Zodiakalne Byki lubią mieć wszystko lepsze niż inni. Są uparte zarówno w życiu, jak i w miłości, a kiedy znajdą wymarzoną "drugą połówkę" ciężko im poskromić zazdrość o ukochaną osobę. Osoby spod znaku Byka, w związku, potrafią nagle się zmieniać stając się podejrzliwymi i zaborczymi. Zapominają bowiem, że w życiu można posiadać na własność jedynie rzeczy, a nie ludzi. 

Rak

Osoby spod znaku Raka są wrażliwe, delikatne i troskliwe. Choć pozornie to doskonały materiał na partnera, to ich nadwrażliwość oraz wyolbrzymianie niektórych spraw, może psuć atmosferę w związku. Jeśli partner zrani uczucia zodiakalnego Raka, on może odpłacić się łzami i olbrzymią kłótnią. Raki są również bardzo pamiętliwe i potrafią rozdmuchiwać sprawy, które już dawno straciły ważność. 

Panna

Nie da się ukryć, że zodiakalne Panny to perfekcjoniści w każdym calu. Doskonale wiedzą czego i kogo chcą, a masz w głowie listę cech idealnego partnera. Każda wada potencjalnej "drugiej połówki" poddawana jest długiej analizie, a osoby, które nie spełniają wygórowanie wysokich standardów, nawet nie mają szans na randkę. 

Strzelec

Strzelce to dość osobliwe materiały na drugą połówkę, gdyż ich ulubiona część związku to jego początek. Fascynuje je poznawanie nowej osoby. Pierwsze randki to dla nich ekscytująca przygoda. Jednak nie dla nich stałe związki czy rutyna. Kiedy tylko relacja ma przejść na kolejny etap, osoby spod znaku Strzelca uciekają, by wkrótce zacząć zupełnie nową przygodę.

Więcej o: