Pokaż mi swoje oczy, a powiem ci kim jesteś. Kolor tęczówki mówi o nas wiele

Podobno oczy są obrazem naszej duszy. Okazuje się, że do każdego koloru tęczówki oka przypisany jest inny rodzaj osobowości i cech charakteru. Sprawdź, co mówi o tobie twój kolor oczu.

Co mówi o tobie twój kolor oczu? - Zielone

Osoby o zielonym kolorze oczy uchodzą zwykle za bardzo atrakcyjne. Są nieco tajemnicze, ale pełne pozytywnej energii. Uwielbiają stawiać czoła wyzwaniom, poznawać nowych ludzi i podróżować. Osoby z zielonymi oczami bardzo cenią sobie niezależność. Ich kreatywność pozwala im szybko znaleźć rozwiązania wszelkich problemów. Uwielbiają być spontaniczne i często uchodzą za nieco nieprzewidywalne.

Makijaż do niebieskich oczu. Zobacz, jak dobrze to działa!

Zobacz wideo

Co mówi o tobie twój kolor oczu? - Niebieskie

Osoby z niebieskimi oczami uchodzą za bardzo silnie psychiczne. Pomimo dużej wrażliwości, są odporni na wpływy z zewnątrz i działają według własnych przekonań. Są nieco skryci, często odbierani przez otoczenie jako zamknięci w sobie, kiedy uda ci się zdobyć ich zaufanie, otwierają się i szczerze mówią o uczuciach. Bardzo ważne jest dla nich życie duchowe.

Co mówi o tobie twój kolor oczu? - Brązowe/piwne

Osoby o brązowych oczach uchodzą za bardzo otwarte, towarzyskie i gadatliwe. Uwielbiają dobra zabawę i rozrywkę, ale dobrze radzą sobie też w pracy, jeżeli tylko robią to, co lubią. Są uczciwe i prawdomówne, mają swoją opinię na każdy temat, której zażarcie bronią. Można im ufać, są wierne i lojalne. Ich temperament sprawia, ze zdarza im się wybuchnąć gniewem, ale szybko się uspokajają i wracają do równowagi.

Co mówi o tobie twój kolor oczu? - Czarne

Osoby o czarnym kolorze oczu to urodzeni liderzy. Są pełni charyzmy i energii, którą zarażają innych i inspirują do działania. Pracowitość to ich drugie imię, często mogą poszczycić się dużą siła fizyczną. Mają niekiedy problem z mówieniem o swoich emocjach, jednak gdy poczują się bezpiecznie, są szczere. Ich bezpośredniość może na początku krępować, nie mają jednak niczego złego na myśli, po prostu nie lubią owijania w bawełnę. 

Więcej o: