Prezent na Walentynki 2020. Jaki prezent ucieszy męża lub chłopaka?

Najlepsze prezenty to te, które pokazują zażyłość waszej relacji lub dotyczą zainteresowań i pasji partnera. Walentynki są jednak wyjątkowym świętem, w ramach którego powstaje dużo prezentów i drobnych upominków, które kojarzą się właśnie z dniem 14 lutego. Jaki prezent kupić dla męża lub swojego chłopaka?
Zobacz wideo

Popularną kategorią prezentów na Walentynki dla niego są pakiety, dzięki którym partner będzie mógł przeżyć ekstremalną przygodę. W ofertach firm organizujących takie wydarzenia są np: loty szybowcem, skok na spadochronie, strzelanie na strzelnicy, jazda OFF Road, skok na bungee, lot paralotnią czy balonem.

Prezent na Walentynki 2020 dla niego - co kupić mężowi, partnerowi lub chłopakowi

Mężczyźni często preferują prezenty praktyczne, dlatego jeśli nie macie pomysłu na bardziej spersonalizowany upominek, zawsze można skorzystać z gotowych zestawów np. ulubionych kosmetyków. Takie oferty przygotowuje wiele drogerii np. Douglas. Dobrym prezentem na Walentynki będzie też zakup jakiegoś elementu garderoby: swetra, koszuli, zabawnego t-shirta, portfela czy paska.

Fani gier komputerowych na pewno ucieszą się z nowej gry, którą można kupić na przykład w przedsprzedaży - wtedy mamy większą pewność, że sam nie zdąży jej jeszcze dla siebie nabyć. Z prezentów technologicznych można tez pomyśleć o nowym etui na telefon, słuchawkach, kamerce samochodowej, ładowarce solarnej czy głośnikach do telefonu.

Można też wykonać własnoręczny prezent walentynkowy. W tej kategorii królują kartki, z wypisanymi zaletami partnera i tym, za co go kochamy. Ciekawe są także kolaże ze zdjęć wydrukowane i umieszczone w ramce czy na kubku. Dobrym pomysłem są także prezenty spersonalizowane - np. torba, portfel, mapa podróży czy zestaw narzędzi. Można też zdecydować się na wspólne spełnienie czasu: w kinie czy restauracji

Więcej o: