Super Bowl 2020. Jennifer Lopez i Shakira zachwyciły. 50-letnia J.Lo zatańczyła na rurze [WIDEO]

Super Bowl 2020 już za nami. Występ Shakiry i Jennifer Lopez na pewno przejdzie do historii. Obie piosenkarki dały z siebie 200 procent. Ludzie z całego świata byli zachwyceni.

Super Bowl 2020, czyli najważniejsze wydarzenie sportowe roku w Stanach Zjednoczonych,  właśnie przeszedł do historii. Czym jest Super Bowl? Jest to finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League, czyli NFL. Cała ceremonia nazywana jest jako Super Bowl Sunday lub Super Sunday. Wiele osób traktuje ją jako nieoficjalne, nieformalne święto narodowe. Tym razem Super Bowl 2020 należało do dwóch wielkich piosenkarek, czyli do Jennifer Lopez oraz do Shakiry.

Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe:

Zobacz wideo

Super Bowl 2020 - Jennifer Lopez i Shakira 

Super Bowl 2020 bezapelacyjnie należał do Jennifer Lopez i do Shakiry. Piosenkarki wystąpiły w czasie przerwy podczas meczu i skradły całe show. Spodziewano się, że ich występ porwie tłumy, ale show przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich obecnych na stadionie oraz tych przed telewizorami. 

Jennifer Lopez i Shakira na Super Bowl 2020 - występ

Shakira zaśpiewała swoje największe przeboje: "She Wolf", "Whenever, Wherever", a także "Hips Don't Lie". Zaś fani Jennifer Lopez również nie mogli narzekać. Usłyszeli "Jenny from the Block", "Get Right" oraz "Waiting for Tonight". Piosenkarka podczas swojego występu przebierała się kilka razy. Zatańczyła również na rurze. Na koniec zaskoczyła wszystkich, ponieważ wystąpiła w płaszczu we flagi. Z jednej strony USA, z drugiej zaś z Portoryko.

Cały występ możecie obejrzeć tutaj:

 

Jennifer Lopez i Shakira na Super Bowl 2020 - fani zachwyceni

Pod wideo z Super Bowl 2020 z występami Jennifer Lopez i Shakiry, które możecie obejrzeć na Youtube, od razu posypały się zachwyty ludzi z całego świata. Nie dziwimy się.

Te dwie panie powinny razem koncertować. Mają niesamowitą energię. I ta choreografia, talent, głos, taniec
Shakira wygląda, jakby miała 20 lat
To był najlepszy występ na Super Bowl 
Ta energia. To jest tak niesamowite

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych ludzi z całego świata.

Więcej o: