Katarzyna Skrzynecka bez makijażu na Instagramie. "Im mniej makijażu, tym piękniej Pani wygląda"

Katarzyna Skrzynecka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Różnica w wyglądzie aktorki jest całkiem spora, jednak wszyscy fani jednogłośnie twierdzą, że na plus. - Faktycznie wiek to tylko liczba :) Pięknie Pani wygląda - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że Katarzyna Skrzynecka jest jedną z bardziej aktywnych polskich gwiazd na Instagramie. Aktorka na swoim profilu zgromadziła już ponad 100 tys. obserwatorów i chętnie dzieli się z fanami momentami z życia zawodowego oraz prywatnego. Kilka dni temu, Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na odważne cięcie i postawiła na super modnego long boba o długości sięgającej do obojczyków. Fani jednogłośnie stwierdzili, że ta fryzura jest niemal stworzona dla aktorki. 

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu na Instagramie

Ostatnio, Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nie widać mocnego makijażu czy doklejanych rzęs. Ta naturalna wersja aktorki niezwykle przypadła internautom do gustu. Pozytywnym komentarzom oraz komplementom w stronę Kasi nie było końca. 

Zdecydowanie korzystniej jak dla mnie w takim delikatnym wydaniu
Masz najpiękniejszy uśmiech i usta ze wszystkich kobiet w Polsce
Jestem pełen podziwu :) Faktycznie wiek to tylko liczba:) Pięknie Pani wygląda 
Im mniej makijażu tym piękniej Pani wygląda, młodo

- pisali fani w komentarzach pod zdjęciem.

 
Więcej o: