Meghan Markle wraca do aktorstwa? Kolejna zaskakująca decyzja książęcej pary

Niedawno świat obiegła wiadomość o przeprowadzce Meghan Markle i księcia Harry'ego do Kanady. Teraz okazuje się, że latem planują kolejną zmianę miejsca zamieszkania. Czy ma to związek z karierą aktorską Meghan?

Kiedy Meghan Markle zdecydowała się poślubić księcia Harry'ego i wstąpić do brytyjskiej rodziny królewskiej, zrezygnowała ze swojej kariery aktorskiej. Jednak teraz, kiedy oboje z małżonkiem zrzekli się książęcych obowiązków, drzwi do powrotu do aktorstwa stoją otworem. 

Megxit przykrył Brexit. Książe Harry i Meghan Markle idą na swoje. Jak bardzo uderzą w biznes royalsów?

Zobacz wideo

Meghan Markle wróci do aktorstwa?

Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle poczyniła pierwsze kroki w stronę powrotu do kariery aktorskiej. Magazyn "Us Weekly" doniósł, że Markle intensywnie poszukuje agenta lub agentki, który sprawował by pieczę nad jej angażami aktorskimi. Niedawno brytyjskie media poinformowały, że Meghan ma rozpocząć współpracę z Disneyem, użyczając głosu jednej z postaci filmów animowanych

Meghan Markle - historia kariery i kolejna przeprowadzka

Meghan Markle znana była głownie z ról w filmach telewizyjnych i serialach. Rozgłos przyniosła jej rola prawniczki w serii "W garniturach". Gdy w 2017 ogłoszono jej zaręczyny z księciem Harry'm, zrezygnowała z roli i dalszej kariery. Teraz, kiedy książęca para zrezygnowała z obowiązków królewskich i chce osiągnąć finansową niezależność, pojawiły się głosy, że Markle chce wrócić do aktorstwa, które jest nie tylko jej pasją, lecz także może znowu stać się źródłem utrzymania. Megxit i związane z nim zamieszanie wokół Meghan i Harry'ego na pewno przyniosło jej ogromna rozpoznawalność i wielu czeka na jej nowe role. W powrocie do zawodu ma jej pomóc powrót do rodzinnego miasta - Los Angeles. Podobno para już rozpoczęła poszukiwania nowego lokum. Jak myślicie, kiedy znowu zobaczymy Meghan Markle na ekranie?

Więcej o: