Te znaki zodiaku mogą być wampirami energretycznymi

Masz wokół siebie osoby, które sprawiają, że czujesz się wyczerpana? Spotkania z nimi są tak intensywne, że zawsze czujesz, że musisz po nich odpocząć? Może natknęłaś się na zodiakalnego wampira energetycznego. Sprawdź!

Znasz określenie wampir energetyczny? To osoba, której silna wibracja sprawia, że wysysa z ciebie entuzjazm i chęć do działania, a po spędzeniu z nią dłuższego czasu, jesteś wykończona. Sprawdź, które znaki zodiaku mają tendencje do bycia wampirami energetycznymi.

 Przygotowujesz walentynkową kolację? Sprawdź, jak szybko ozdobić stół serwetkami w kształcie serc:

Zobacz wideo

Skorpion

Skorpiony to osoby niezwykle silnie skupione na sobie i swoich celach. Ich determinacja niekiedy przesłania im wszystko i z tego powodu zawsze chcą postawić na swoim. Sprawia to, ze często wysługują się innymi, by zdobyć to czego pragną. Mają tendencje do manipulowania i ustawianie wszystkiego tak, by było po ich myśli. Przez to, niektóre z osób spod tego znaku bywają męczące dla swojego otoczenia i wysysają z bliskich całą pozytywna energię. Jeśli jednak nauczą się panowania nad sobą, uda im się złe tendencje ujarzmić.

Wodnik

Wodniki uwielbiają być aktywne i nigdy nie zatrzymują się w miejscu. Stymulują je ciągle zmiany, dlatego nieustannie czegoś poszukują. Pęd dnia codziennego sprawić może, że zapomną o tym co naprawdę ważne i dadzą się zupełnie porwać. W ten sposób wpędzą bliskich w zakłopotanie i niepokój, który odbierze im radość wspólnego działania. Wodniki musza więc być ostrożne i zwracać większą uwagę na ważne dla nich osoby.

Baran

Niektóre osoby spod znaku Barana uchodzą za wampiry energetyczne. Wszystko przez ich szczerą do bólu bezpośredniość, którą nieraz potrafią zranić, a nawet doprowadzić do płaczu. Baran może wcale nie mieć złych intencji, ale wyniosły jego sposób bycia wpędza osoby z jego otoczenia w stres i poczucie dyskomfortu. Barany muszą więc czasami dwa razy przemyśleć to co zamierzają powiedzieć i w jaki sposób. 

Więcej o: