Telekamery 2020. Odchudzona Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze. Postawiła na odważną, obcisłą sukienkę

Katarzyna Skrzynecka była jedną z gwiazd, które pojawiły się na uroczystej Gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2020. Aktorka zaprezentowała swoją nową, szczupłą figurę, którą podkreśliła obcisłą sukienką w cekiny. Pokazała również nową fryzurę. My jesteśmy zachwycone.

Katarzyna Skrzynecka poniedziałkowy wieczór spędziła w warszawskim Teatrze Polski na uroczystej Gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2020. Aktorka i jurorka popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo" była jedną z tych gwiazd, które skradły całe show. Wszystkie oczy zwrócony były na Katarzynę Skrzynecką. Nic dziwnego. Aktorka zaprezentowała się w nowej odsłonie. My jesteśmy zachwycone!

Katarzyna Skrzynecka zdradziła, jak udało się jej tak schudnąć:

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka - Telekamery 2020 (stylizacja)

Katarzyna Skrzynecka na uroczystej gali Telekamer 2020 pojawiła się razem z mężem, Marcinem Łopuckim. Trzeba przyznać, że aktorka wyglądała zachwycająco! Katarzyna Skrzynecka schudła ostatnio i teraz z dumą prezentuje swoją nową, szczupłą sylwetkę. Aktorka podkreśliła ją długą, obcisłą sukienką w modne cekiny. Kreacja miała długie rękawy i była mocno błyszcząca. Całość aktorka uzupełniła czarną kopertówką.

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione na gali Telekamer w warszawskim Teatrze Polskim. Na fotografii widzimy ją razem z mężem, Marcinem Łopuckim.

Więcej – kosmetyki do włosów, które poprawią ich kondycję. Te produkty to hit!

 
Teatr Polski w Warszawie, uroczysta Gala TELEKAMERY TELE TYGODNIA 2020. Program TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO nominowany jest w 2 kategoriach. Trzymajcie kciuki. Już za chwilę wszystko się okaże (...) 

- napisała Katarzyna Skrzynecka na Instagramie.

Uwagę zwraca również makijaż Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka postawiła na mocno podkreślone oczy i delikatne usta w kolorze nude. Całą stylizacją Katarzyny Skrzyneckiej, a także innych gwiazd, które pojawiły się na Telekamerach, możecie zobaczyć TUTAJ.

Sprawdźte kosmetyki do pielęgnacji twarzy to hit wśród influencerek!

Telekamery 2020 - Katarzyna Skrzynecka i jej nowa fryzura

Telekamery 2020 były doskonałą okazją dla Katarzyny Skrzyneckiej do zaprezentowania nie tylko swojej nowej i szczupłej figury, lecz także odmienionej fryzury. Aktorka jakiś czas temu skróciła swoje włosy. Jak wam się podoba Katarzyna Skrzynecka w takim nowym wydaniu? Naszym zdaniem wygląda obłędnie! I młodziej.

Więcej o: