TeleKamery 2020. Julia Wieniawa zachwyciła minimalistyczną kreacją na czerwonym dywanie

Julia Wieniawa pojawiła się 3 lutego na gali TeleKamery 2020 i skradła całe show. Młoda aktorka prezentowała się na czerwonym dywanie niczym największa gwiazda Hollywood. Stylizacja Julii była minimalistyczna, kobieca i pełna klasy.
Zobacz wideo

3 lutego 2020 roku w Teatrze Polskim odbyło się rozdanie TeleKamer. Na czerwonym dywanie nie zabrakło Julii Wieniawy, która skupiła na sobie całą uwagę mediów. Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu i doskonale wie, jak stylizacją podkreślić swoją urodę oraz wszystkie atuty sylwetki. 

TeleKamery 2020. Julia Wieniawa zachwyciła minimalistyczną kreacją

Julia Wieniawa na galę TeleKamery 2020 wybrała długą, białą suknię od Madonna Atelier z odkrytymi ramionami i odważnym rozcięciem na lewej nodze. Minimalistyczna i pełna klasy kreacja sprawiła, że młoda aktorka prezentowała się niczym największa gwiazda Hollywood. Do białej sukienki dobrała klasyczne szpilki Louboutin w kolorze nude oraz diamentową biżuterię od M&M GOLD. Całość stylizacji uzupełnił delikatny makijaż oraz romantyczne fale. Julia Wieniawa po raz kolejny pokazała, że mniej znaczy więcej. - Klasa sama w sobie! Kreacja 10/10. Przepięknie wyglądałaś! Gwiazda Hollywood! - czytamy w komentarzach na Instagramie Julii.

 
Więcej o: