Bestsellery Empiku 2019. Gdzie i kiedy oglądać transmisję gali?

Gala Bestsellery Empiku 2019 odbędzie się już we wtorek 4 lutego. Podczas niej wystąpią między innymi Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Viki Gabor, Kayah, Beata Kozidrak i Natalia Nykiel. Transmisja prowadzona będzie na żywo w telewizji i internecie.
Zobacz wideo

Bestsellery Empiku 2019 to jedna z najpopularniejszych nagród kulturalnych w Polsce, ale też show, dzięki któremu możemy zobaczyć wyjątkowe muzyczne aranżacje. Nazwiska twórców i artystów, którzy cieszyli się największą popularnością odbiorców i ekspertów poznamy już we wtorek 4 lutego.

Bestsellery Empiku 2019 - gdzie i o której oglądać transmisję z gali?

Gala cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, a to za sprawą wyjątkowej oprawy muzycznej, która towarzyszy każdej ceremonii wręczenia nagród. W tym roku zagraniczną gwiazdą Bestsellerów Empiku będzie zespół Inhaler, którego wokalistą jest syn Bono z U2 - Elijah Hewson.

Dyrektorem artystycznym gali jest Miuosh, którego utwory zostaną zaprezentowane w wyjątkowych aranżacjach m.in. Krzysztofa Zalewskiego i Anny Dąbrowskiej. Na scenie pojawią się także duety: Beata Kozidrak i Natalia Nykiel, Viki Gabor i Kayah czy Ten Typ Mes i Hania Rani. Premierowe utwory zaprezentują także Artur Rojek, Mrozu i duet Karaś/Rogucki.

Transmisja gali rozdania nagród Bestsellery Empiku 2019 odbędzie się we wtorek 4 lutego o godzinie 20:15 w TVN. Relacja z czerwonego dywanu i nagrania zakulisowe można śledzić na profilu Empiku na Facebooku. Nagrody wręczone będą w kategoriach: literatura piękna, literatura obyczajowa, kryminał/sensacja/thriller, literatura dla dzieci, audiobook, muzyka pop/rock, hip-hop, muzyka filmowa, film fabularny i film animowany.

Więcej o: