Ubrania, których powinnaś się pozbyć ze swojej garderoby. Nie będziesz tego żałować

W twojej garderobie panuje od jakiegoś czasu chaos i bałagan, a ty pomimo nadmiaru ubrań, nie wiesz co na siebie złożyć? Zobacz, czego na pewno powinnaś się pozbyć.

Wiele rzeczy w naszych szafach zalega od lat, a my dobrze wiemy, że nigdy ich już nie zauważymy. Wyrzuć je i zrób porządek, a na pewno nie będziesz miała następnym razem problemu z wyborem stylizacji. Podpowiadamy, czego powinnaś się pozbyć od razu.

 Anna Skura rozpoczyna dzień od jogi z córką. Zobacz:

Zobacz wideo

Ubrania, których nie założyłaś od kilku miesięcy

Na pewno masz w szafie co najmniej kilka ubrań, których nigdy nie założyłaś, albo zrobiłaś to raz, nie czułaś się dobrze i pewnie nigdy tego nie powtórzysz. Nie ma sensu trzymać ich niepotrzebnie w szafie. Zamiast tego, jeśli nie są zbyt zniszczone, zapytaj koleżanek, czy im się nie przydadzą, przekaż potrzebującym lub wystaw na sprzedaż w internecie. Dzięki temu zyskasz nową przestrzeń, a nieużywane ubrania dostaną swoją drugą szansę.

Ubrania i bielizna, które są zniszczone

Porządki w szafie to okazja idealna, by pozbyć się ubrań i bielizny, które nie są już w najlepszym stanie. Wiemy, że to czasem ciężkie, bo możemy mieć do nich sentyment, jednak naprawdę dobrze ci zrobi pozbycie się znoszonych czy spranych elementów garderoby i bielizny. Przecież i tak nie będziesz ich już nosić, bo wygląda to nieestetycznie. W ich miejsce możesz kupić nowe rzeczy, które będą wysokiej jakości i posłużą ci przez lata. 

Buty, które są zbyt wysokie lub niewygodne

Zdarzyło Ci się kupić przepiękne szpilki lub botki na wysokim obcasie, jednak po kilku razach wiesz już, że nie będziesz w stanie w nich chodzić? Niektóre buty są po prostu źle wyprofilowane i nieodpowiednio przylegają do naszej nogi, powodując ból i dyskomfort. Nie łudź się, nie założysz ich już nigdy więcej, bo będziesz czuła się źle, a w dodatku jest to niezdrowe. Lepiej jak najszybciej pozbądź się wszystkich par butów, które ranią twoje stopy.

Więcej o: