Pamiętacie Nel z 'W pustyni i w puszczy'? Karolina Sawka ma 28 lat i wyrosła na piękną kobietę. Pojawi się w popularnym serialu

Karolina Sawka w 2001 roku, jako małe dziecko, zagrała "W pustyni i w puszczy". Potem słuch o niej nieco ucichł. Aktorka skupiła się bowiem na nauce. Teraz ma 28 lat i powraca do grania. Zobaczymy ją w serialu "Pierwsza miłość".

Karolina Sawka, aktorka, którą większość osób kojarzy głównie z filmu "W pustyni i w puszczy", właśnie powraca do grania. Tym razem będziemy mogli ją oglądać w serialu telewizyjnym, który emitowany jest w Polsacie - "Pierwsza miłość". Jak dziś wygląda Karolina Sawka? Tego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Paulina Krupińska opowiedziała nam o młodocianych talentach:

Zobacz wideo

Karolina Sawka - aktorka znana z filmu "W pustyni w puszczy"

Karolina Sawka miała zaledwie osiem lat, kiedy wcieliła się w postać Nel w ekranizacji słynnej powieści "W pustyni i w puszczy". Po tej roli dziewczynka zyskała ogromną popularność, a w ślad za nią pojawiły się kolejne propozycje, m. in. te w serialach. Warto wiedzieć, że, aby dostać rolę Nel, Karolina Sawka musiała pokonać na castingu aż pięć tysięcy innych kandydatek.

8-latka była tym bardzo podekscytowana rosnącą popularnością i ciekawymi propozycjami zawodowymi, jednak za namową rodziców postanowiła zrobić sobie przerwę od aktorstwa. Karolina Sawka skupiła się na nauce. Zrezygnowała z grania, zniknęła z mediów, rzadko też udzielała wywiadów. Po latach sama uznała, że była to słuszna decyzja. Obecnie ma 28 lat i znowu możemy ją podziwiać na szklanym ekranie. Tym razem jednak na tym małym, ponieważ w serialu "Pierwsza miłość".

Karolina Sawka - jak dziś wygląda?

Karolina Sawka dołączyła właśnie do obsady serialu "Pierwsza miłość", który można oglądać na Polsacie. Aktorka wciela się w nim w rolę Magdy, czyli pierwszej miłości Miksera (Błażej Michalski). Jak się potoczą jej losy? Tego dowiecie się z kolejnych odcinków popularnego serialu.

Karolina Sawka prowadzi konto na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 22,6 tysięcy osób. Aktorka na swoim profilu udziela rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego, głównie pasji. Jednak zdecydowana większość publikowanych zdjęć dotyczy jej życia zawodowego, czyli aktorstwa.

 
Więcej o: