Jak spędzić walentynki z przyjaciółką? Najlepsze propozycje na wspólny wieczór

Jesteś singielką lub po prostu nie jesteś fanką walentynek? Może to byc świetna okazja, by spędzić więcej czasu ze swoją przyjaciółką. Sprawdź nasze propozycje na wspólny wieczór!

Planujesz spędzić walentynki ze swoją najlepsza przyjaciółką? Zastanawiasz się, co możecie razem zrobić tego wieczoru? Sprawdź nasze propozycje na wspólne walentynki.

 Przygotowujesz walentynkową kolację? Sprawdź, jak szybko ozdobić stół serwetkami w kształcie serc:

Zobacz wideo

Wspólny maraton filmowy

Jeśli macie obie wolny wieczór i nie planujecie nic wielkiego kolejnego dnia, możecie spędzić całą noc na oglądaniu wspólnie ulubionych filmów. To wcale nie muszą być tylko komedie romantyczne czy wzruszające romanse. Jeżeli jesteście fankami horrorów czy thrillerów nie pozostaje nic innego, jak ustalić kolejność oglądania i tak spędzić całą noc.

Zakupy

Może walentynki to dobra okazja na wybranie się do centrum handlowego czy second-handu i uzupełnienie swojej garderoby? Kiedy wszystkie pary będą świętowały dzień zakochanych w eleganckich restauracjach, wy w spokoju i bez kolejek będziecie mogły zrobić zakupy. Przyjaciółka na pewno szczerze doradzi Ci w czym dobrze wyglądasz i pomoże wybrać ciekawą stylizację.

Impreza

Macie ochotę zaszaleć w tegoroczne walentynki? Dobrze się składa, bo święto zakochanych wypada w tym roku w piątek. Na pewno znajdziecie wiele wydarzeń i imprez, które odbywają się właśnie tego dnia. To świetna okazja by spędzić czas ze swoja przyjaciółką, a także wytańczyć się za wszystkie czasy. Nie zapominajcie, że trwa przecież karnawał. 

Domowe spa

Jeżeli macie ochotę się zrelaksować i zadbać o swoją urodę, urządźcie sobie domowe spa. Przygotujcie wcześniej naturalne peelingi, maseczki do twarzy, włosów i relaksującą kąpiel. To świetna okazja by nadrobić zaległości towarzyskie z przyjaciółką i jednocześnie odpocząć od codziennego pędu. 

Upominki

Walentynki to dobra okazja, by pokazać swojej przyjaciółce jak jest dla ciebie ważna. Możesz z tej okazji sprawić jej mały upominek, który kupisz lub przygotujesz sama. Cokolwiek to będzie, twoja przyjaciółka na pewno doceni uroczy gest.

Więcej o: