Znak zodiaku, które najgorzej znoszą rozstania

Znasz osoby, które rozstanie z drugą połówką przeżywają nawet kilka lat? Każde kolejne jest nie mniej dramatyczne, pełne łez i załamań? Z kolei inni rozstają się w zgodzie i od razu zaczynają znowu randkować? Sprawdź, które znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania.

Nikt z nas nie lubi rozstań i nie zalicza ich do szczęśliwych momentów. Są jednak osoby, których wrażliwość sprawia, że przechodzą okres zerwania, płaczą całymi dniami, są apatyczne, a całe ich życie traci sens. Sprawdź, czy należysz do znaków zodiaku, które bardzo przeżywają rozstania.

 Blanka Lipińska o swoim rozstaniu: "Jesteśmy lepszymi kumplami". Zobacz:

Zobacz wideo

Znak zodiaku, które najgorzej znoszą rozstania - Byk

Byki są niepoprawnymi romantykami i poświęcają się relacji, w której są całkowicie. Jest to głównym powodem ich ogromnego cierpienia po zakończeniu związku. Byk cierpi tak bardzo, że aż wstyd mu się do tego przyznać. Sprawia więc pozory osoby opanowanej i zdystansowanej, płacze dopiero kiedy zostaje sam. Zdarza mu się wpadać w rozpacz z powodu zerwania, która trwać może nawet kilka tygodni. Nawet kiedy Byk wie, że rozstanie musiało nastąpić i było najlepszym wyjściem, nie umniejsza to jego cierpienia. Wszystko przez to, że Byki marzą o miłości aż po grób, więc kiedy kolejna relacja kończy się, wpadają w dół i mocno to przeżywają. Czas jednak leczy rany, a gdy Byki oswoją się z nową sytuacją, znowu są pełne życia i radości.

Znak zodiaku, które najgorzej znoszą rozstania - Baran

Baran czerpie od partnera pozytywną energię i uznanie dla samego siebie. Kiedy więc związek się kończy, czuje się zupełnie wytrącony z równowagi. Zaczyna kwestionować nie tylko sens całej relacji, ale swojego postępowania i przyszłości. Osoby spod znaku Barana muszą całkowicie przeorganizować swoje życie, na nowo ustalić priorytety i cele. Dzięki temu po jakimś czasie uda im się wprowadzić w swoim życiu balans i odgonić złe myśli, które przyniosło rozstanie

Znak zodiaku, które najgorzej znoszą rozstania - Bliźnięta

Bliźnięta nieustannie targane są zmiennymi emocjami, które eskalują szczególnie mocno, kiedy rozstaną się z partnerem. Nękają ich ciągłe wahania nastroju, raz uważają, że zawinił partner, a związek nie miał przyszłości, za chwilę zalewają się łzami i chcą wrócić do byłego. By rozładować napięcie rzucają się w wir imprez i szaleństw, po których często czują się jeszcze gorzej, co prowadzić może do załamania nerwowego. Dopiero po kilku miesiącach od rozstania osoby spod znaku bliźniąt nabierają dystansu do relacji i dochodzą do siebie. Często właśnie wtedy dojrzewają do kumpelskiej relacji ze swoim byłym. 

Więcej o: