Blanka Lipińska w zjawiskowej kreacji na premierze filmu "365 dni"

6 lutego 2020 roku odbyła się oficjalna premiera filmu "365 dni" na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Na czerwonym dywanie największą gwiazdą była niewątpliwie sama autorka, która w swojej kreacji prezentowała się zjawiskowo.
Zobacz wideo

Film na podstawie bestsellerowej książki "365 dni", autorstwa Blanki Lipińskiej to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji tego sezonu. Premiera filmu odbyła się 6 lutego w Złotych Tarasach. Na czerwonym dywanie zjawiła się plejada gwiazd, odtwórcy głównych ról, producenci oraz sama Blanka Lipińska. Autorka pozowała do zdjęć wraz ze swoimi rodzicami. Patrząc na przepiękną mamę oraz przystojnego tatę Blanki, nie mamy wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę. 

Blanka Lipińska w zjawiskowej kreacji na premierze filmu "365 dni"

Blanka Lipińska podczas uroczystej premiery filmu skupiała na sobie obiektywy wszystkich fotoreporterów. nie da się ukryć, że na czerwonym dywanie prezentowała się ona niczym gwiazda Hollywood. Autorka książki wybrała na tę okazję, uszytą specjalnie dla niej, jasną, długą suknię z kryształkami oraz piórami autorstwa projektantki Patrycji Kujawy. Całą stylizację dopełnił perfekcyjny makijaż wykonany przez Magdę Pieczonkę. Fani byli zachwyceni Blanką oraz jej kreacją, a w internecie pojawiło się mnóstwo komplementów:

Niesamowita kreacja! Blanka wyglądała zmysłowo seksownie i fenomenalnie aaaaa!
Piękna kobieta w zjawiskowej sukni
Blanka wygląda w tej stylizacji jak Marilyn Monroe
Klasa!

- czytamy w komentarzach pod postem opublikowanym przez projektantkę.

 
Więcej o: