Blanka Lipińska poprowadzi nowy reality show

Blanka Lipińska poprowadzi nowy reality show. Program swój premierowy odcinek będzie miał już 6 marca 2020 roku, zaraz po odcinku "Tańca z gwiazdami". Na czym będzie polegał?

Blanka Lipińska to autorka serii bestsellerowych książek erotycznych, które określane są mianem "polskiego Greya". Na podstawie pierwszej części - "365 dni" powstał film o tym samym tytule, a jego oficjalna premiera odbyła się wczoraj w Warszawie. Blanka Lipińska nie próżnuje i od marca będzie gospodynią nowego show telewizyjnego. 

Blanka Lipińska w rozmowie z Łukaszem Kijkiem. "Na książkach ciężko się zarabia". Zobacz:

Zobacz wideo

Nowe reality show "Tylko jeden" z prowadzącą Blanką Lipińską

Telewizja Polsat do swojej wiosennej ramówki wprowadza nowy program "Tylko jeden". Powstaje we współpracy z redakcją sportową i ma ukazywać zmagania dziesięciu uczestników rywalizujących o wygraną, którą będzie profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Widzowie będą mogli obserwować ich zmagania w zamkniętym domu, podczas treningów i walk. Reality show poprowadzi Blanka Lipińska, która będzie nie tylko gospodynią programu, lecz także opiekunką uczestników. 

Dlaczego Blanka Lipińska?

Skąd pomysł na angaż autorki erotycznych powieści? Blanka Lipińska jest związana z MMA. Od 2011 współpracuje z KSW i przeprowadza castingi na tak zwane ring girls. Dba również o ich wygląd, choreografię i całokształt występu. Tak Blanka Lipińska skomentowała swój udział w reality show "Tylko jeden":

Mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w „Tylko jeden”. Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę z którą będzie mógł poflirtować. 

Zmagania uczestników potrwają aż 8 tygodni, a decydująca walk odbędzie się podczas gali KSW. Blanka Lipińska już zapowiada, że nie zamierza być niezaangażowaną w przebieg programu prowadzącą:

Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza

Reality show "Tylko jeden" na antenie telewizji Polsat będzie emitowany w piątki, o godzinie 22. Pierwszy odcinek na antenie pojawi się już 6 marca 2020. Program produkowany jest przez Endemol Shine Polska. Jak według Was Blanka Lipińska sprawdzi się jako prowadząca? 

Więcej o: