Matthew Perry na Instagramie! Jeszcze nic nie opublikował, a już bije rekordy popularności

Kolejna gwiazda kultowego serialu "Przyjaciele" założyła oficjalne konto na Instagramie. Matthew Perry, bo o nim mowa, dołączył do grona użytkowników tego portalu społecznościowego i mimo że nic jeszcze nie opublikował, to jego konto już bije rekordy popularności.
Zobacz wideo

Matthew Perry, Jennifer AnistonCourteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer oraz Lisa Kudrow spotkali się na planie serialu "Przyjaciele" w 1994 roku. W tym roku minie już 26 lat od emisji pierwszego odcinka tego kultowego serialu. Aktorzy grający główne role szybko osiągnęli ogromną popularność zarówno w kraju, jak i za granicą. Każde 10 sezonów serialu "Friends" cieszyło się ogromną popularnością, a ostatni odcinek, który wyemitowano 6 maja 2004 roku, obejrzało aż 51 milionów widzów. Produkcja do dziś cieszy się niebywałym zainteresowaniem, a losy serialowych przyjaciół śledzą kolejne pokolenia.

Matthew Perry, czyli serialowy Chandler Bing, założył konto na Instagramie

Większość aktorów serialu "Przyjaciele" od dłuższego czasu prowadzi swoje profile na Instagramie. Jennifer Aniston oraz Matthew Perry długo wzbraniali się przed własnymi profilami, jednak ku radości fanów, przyszedł czas i na nich. Pierwsza do grona użytkowników dołączyła Jennifer Aniston, która założyła konto jesienią 2019 roku i w ciągu zaledwie jednego dnia zyskała ponad 6 milionów obserwatorów. 

Teraz, jako ostatni z "Przyjaciół", swoje konto na portalu społecznościowym założył również Matthew Perry, czyli serialowy Chandler Bing. W momencie, kiedy informacja obiegła Internet, na jego profilu zgromadziło się aż 1,7 miliona obserwatorów, mimo iż nie opublikował jeszcze żadnego zdjęcia.

Nie wierzę! Yay! Nie wierzę moim oczom MOIM OCZOM. Witamy na Instagramie @mattyperry4

- napisała Lisa Kudrow na swoim profilu.

 
Więcej o: