Meghan Markle weźmie udział w programie produkcji Netflix?

Meghan Markle powoli wraca do show-biznesu. Ostatnio podpisała umową i wkrótce użyczy swojego głosu nowej produkcji Disneya, a teraz pojawiły się spekulacje na temat pojawienia się w programie Netflixa, który ma prowadzić przyjaciółka Meghan.
Zobacz wideo

Meghan Markle od kilku tygodni skupia na sobie wzrok mediów z całego świata. Wszyscy są ciekawi, jak potoczy się jej kariera po rezygnacji z pełnienia obowiązków rodziny królewskiej. Meghan podobno bardzo tęskni za swoim życiem zawodowym i żałuje, że musiała zrezygnować z aktorstwa. Teraz, po przeprowadzce do Kanady, podejmuje pewne kroki, by wrócić do branży filmowej.

Jakiś czas temu, media obiegła informacja, że Meghan Markle podjęła współpracę z The Walt Disney Company. The Hollywood Reporter opublikował informacje, w której poinformował o tym, że użyczy ona swojego głosu jako lektor w projekcie mającym wspomóc organizację Elephants Without Borders. Ostatnio natomiast magazyn "Us Weekly" doniósł, że żona księcia Harry'ego intensywnie poszukuje agenta lub agentki, który miałby sprawować pieczę nad jej angażami aktorskimi.

Meghan Markle wystąpi w nowym rality-show o ślubach produkcji Netflix? 

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, według których Meghan Markle ma wystąpić w Nowym reality-show o tematyce ślubnej produkowanej przez Netflix i CTV. W roli prowadzącej wystąpi Jessika Mulroney - przyjaciółka Meghan Markle - projektantka i stylistka będzie, która będzie pomagać parom przy organizacji ślubu.

Kilka dni temu New York Post poinformował, że Meghan Markle może pojawić się w kilku odcinkach programu. Czy jest to prawda? Niestety, Meghan Markle w żaden sposób nie skomentowała doniesień rzekomej współpracy z platformą Netflix i CTV. Natomiast przedstawiciele Bell Media zdementowali plotki w rozmowie z portalem Refinery29, mówiąc że Meghan Markle nie wystąpi w tej produkcji.

Więcej o: