Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości. Sprawdź, czy ty również do nich należysz i też masz pecha

Poznaj trzy znaki zodiaku, które mają pecha w miłości. Są to: Panna, Bliźnięta oraz Koziorożec. Dlaczego właśnie te znaki zodiaku nie mają szczęścia w miłości? Odpowiadamy.

Poznaj znaki zodiaku, które mają pecha w miłości. Sprawdź, czy ty również do nich należysz. Każdy z nas ma za sobą nieudane związki, rozczarowania miłosne, rozstania bądź też doświadczył uczucia zakochania bez wzajemności. Jednak niektóre znaki zodiaku mają większą tendencję do pecha w miłości i wciąż nie mogą się szczęśliwe zakochać. Z dalszej części naszego tekstu dowiesz się, które konkretnie.

Pamiętaj, aby nasz tekst traktować z przymrużeniem oka. To, że jesteś znakiem zodiaku, który ma większego pecha w miłości niż inne, nie oznacza od razu, że nigdy się nie zakochasz i że skazany jesteś na samotność.

Miłość zdrowa czy toksyczna? Sprawdź! Oto 6 najważniejszych różnic:

Zobacz wideo

Znaki zodiaku, które mają pecha w miłości

Poznaj trzy znaki zodiaku, które mają pecha w miłości. Są to:

  • Panna,
  • Bliźnięta,
  • Koziorożec.

Panna - znaki zodiaku, który ma pecha w miłości

Panny to jedne z tych znaków zodiaku, które mają tendencję do większego pecha w miłości. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo wymagające, zarówno jeśli chodzi o wyobrażenie o prawdziwej miłości, jak również w stosunku do samego partnera. Niestety takie podejście może odstraszać potencjalnych kandydatów już na samym początku. Panny szukają wręcz ideałów bez żadnych wad i niedoskonałości, przez co ciężko im znaleźć odpowiedniego partnera.

Bliźnięta - znaki zodiaku, który ma pecha w miłości

Bliźnięta również nie mają szczęścia w miłości. Ich głównym problemem jest to, że są niezdecydowane i boją się otworzyć i zaangażować w związku. W rezultacie ich partner myśli, że Bliźnięta nie traktują związku zbyt poważnie. Osoby spod tego znaku potrzebują więcej czasu, aby się otworzyć, zaangażować i zakochać. Dodatkowo wszelkie niepowodzenia miłosne z przeszłości nie służą im w tym. Boją się być znowu zranione i mają bardzo ograniczone zaufanie do innych ludzi.

Koziorożec - znaki zodiaku, który ma pecha w miłości

Ostatnim znakiem zodiaku, który nie ma szczęścia w miłości, jest Koziorożec. Osoby spod tego znaku zodiaku lubią być w centrum zainteresowania i skupiać na sobie całą uwagę. Cenią sobie przy tym swoją niezależność i ciężko jest im dostosować się do drugiej osoby oraz pójść na kompromis. W dodatku są bardzo uparte. Te wszystkie cechy niestety nie sprzyjają budowaniu związku, opartego na kompromisie.

Więcej o: