Primark otworzy kolejny sklep w Polsce. Sprawdź, w którym mieście zrobisz zakupy

Kilka miesięcy temu została potwierdzona informacja o wejściu irlandzkiej marki Primark na polski rynek. Pierwszy sklep otworzony zostanie w Warszawie. Potwierdzona jest kolejna lokalizacja i nie jest nim stolica. Gdzie otworzy się drugi salon Primark?

Wielu fanów zakupów niecierpliwie czeka na otwarcie w Polsce pierwszego sklepu Primark. To irlandzka marka, która w swojej ofercie ma ubrania damskie, męskie, dziecięce, sportowe, a także bieliznę, kosmetyki czy wyposażenie domu. Dodatkowym atutem są niskie ceny produktów, które przyciągają rzesze klientów.

 "Shopping for Australia". Małgorzata Rozenek nominowana do challengu w słusznej sprawie:

Zobacz wideo

Primark otworzy kolejny sklep w Polsce - gdzie?

Pierwszy sklep Primark zlokalizowany będzie w Galerii Młociny. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2020 roku. Sklep ma zająć ogromną powierzchnię i posiadać dwa piętra! Zapowiada to nie lada gratkę dla fanów zakupów w sklepach irlandzkiej marki. Prężnie prowadzona jest także rekrutacja pracowników do sklepu. Okazuje się, że kolejny sklep Primark powstanie w Poznaniu. Marka podpisała umowę z centrum handlowym Posnania. Zajmie powierzchnię 3,5 tysięcy metrów kwadratowych. Otwarcie planowane jest na przyszły rok. Tak skomentował ogłoszenie Maciej Podwojski, menedżer do spraw sprzedaży w Primark Polska:

Bardzo cieszymy się, że nasz drugi sklep w Polsce zostanie otwarty w Posnanii - najważniejszym w Wielkopolsce centrum zakupów i lifestylu. (...) Z niecierpliwością czekamy, by już wkrótce oferować niezwykłe zakupowe doświadczenia klientom z regionu Mazowsza oraz Wielkopolski.

Debiut Primarka na polskim rynku

Irlandzka marka cieszy się w Europie ogromną popularnością. Klienci z Polski z niecierpliwością wyczekuja otwarcia sklepu w naszym kraju. Producent reklamuje się hasłem: "Niesamowita moda w Niesamowitych Cenach" (ang. "Amazing Fashion at Amazing Prices") i to właśnie ubrania do kupienia za stosunkowo niską kwotę wydają się przyciągać tak wielu klientów. Primark swoje sklepy otworzył już w 12 krajach, a zakupy zrobić możemy w ponad 370 salonach. Najpopularniejszy znajduje się przy Oxford Street w Londynie. 

Więcej o: