Księżniczka Beatrice w modnym dodatku do włosów z sieciówki. Kosztuje zaledwie 16 zł

Księżniczka Beatrice zainspirowała się księżną Kate i podobnie jak ona, zdecydowała się sięgać po rzeczy z sieciówki. Ostatnio, uzupełniła swoją stylizację o modną, biżuteryjną opaskę z popularnej sieciówki, którą w promocji można dostać za niecałe 16 zł.
Zobacz wideo

To księżna Kate, jako pierwsza kobieta w rodzinie królewskiej zaczęła publicznie pokazywać się w stylizacjach, których elementy pochodzą ze znanych sieciówek. Kobiety oszalały na punkcie stylu Kate Middleton, a ubrania i dodatki, które na siebie zakładała, znikały ze sklepowych półek w mgnieniu oka. Księżniczka Beatrycze, zainspirowana łączeniem w stylizacjach sieciówkowych rzeczy z modelami światowych marek, sama postanowiła pójść w tym kierunku. Córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson zdecydowała się uzupełnić swoją stylizację biżuteryjną opaską z Zary.

Księżniczka Beatrice w modnej opasce ze sklepu Zara

Księżniczka Beatrice została ostatnio sfotografowana podczas spotkania z ambasadorem Chin w Wielkiej Brytanii, gdzie towarzyszyła swoim rodzicom. Ambasador Liu Xiaomingiem udostępnił na swoim Twitterze zdjęcie ze ze spotkania i napisał: "Moja żona i ja zaprosiliśmy księcia Yorku i jego rodzinę do naszej rezydencji, aby świętować Chiński Nowy Rok. Ich entuzjazm i wkład w stosunki chińsko-brytyjskie są bardzo doceniane".

Na tę okazję, księżniczka Beatrycze wybrała czarną, koszulową sukienkę z rozkloszowanym dołem i czarne rajstopy. Ten klasyczny total look uzupełniła ozdobną, wysadzaną kryształkami opaskę do włosów z popularnej sieciówki Zara. W regularnej cenie, dodatek ten kosztował niemal 80 zł, jednak w związku z przecenami, można obecnie upolować go za niecałe 16 zł.

Więcej o: